Новини
Звіт
Про використання фактичних коштів згідно кошторису по
Мізоцькому будинку школярів та молоді за 2020 рік
№
з/п Найменування товарів та послуг Од. виміру
Кількість Ціна, грн.. Заг. сума, грн..
КЕКВ 2210 « Предмети матеріали , обладнання та інвентар»
1 Матеріали для поточного ремонту 6665,00
всього по КЕКВ 2210 6665,00
КЕКВ 2240 « Оплата послуг (крім комунальних)»
1 Оплата Телекомунікаційних послуг та Інтернету 3414,83
Всього по КЕКВ 2240
3414,83
КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження»
1 Видатки на відрядження 720,00
Всього по КЕКВ 2250
720,00
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення»
1 Постачання води 40,00
Всього КЕКВ 2272
40,00
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії»
1 Оплата електроенергії 50097,86
Всього по КЕКВ 2273 50097,86
КЕКВ 2111 «Заробітна плата»
1 Заробітна плата 893378,90
Всього по КЕКВ 2111
893378,90
КЕКВ 2120 « Нарахування на заробітну плату»
1 Нарахування на заробітну плату 201680,22
Всього по КЕКВ 2120 201680,22
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ
ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МІЗОЦЬКИЙ БУДИНОК ШКОЛЯРІВ
ТА МОЛОДІ
ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КРЕАТИВНИЙ РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ
НА ЗАНЯТТЯХ ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНОГО МИТЕЦТВА
Досвід роботи
керівника гуртка
Гаптування шовковими стрічками
Мізоцького будинку школярів та молоді
Синяк Наталії Петрівни
Мізоч 2020
Автор досвіду:
Синяк Наталія Петрівна- керівник гуртка «Гаптування шовковими стрічками» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, Рівненської області, освіта вища, спеціаліст, керівник гуртка, стаж роботи 20 років
Адреса досвіду:
Мізоцький будинок школярів та молоді
Здолбунівської районної ради.
вул., Тараса Якимчука ,20
смт.Мізоч 35740 тел. 40-272
Електронна адреса: sinyacknatali@ukr.net
ЗМІСТ
Анотація досвіду роботи…………………………………...…………...4
Вступ……………………………………………………………………..9
Основна частина.
І. Історія виникнення техніки канзаші ………………..………...........14
ІІ. Технологія виготовлення базових форм ………...………………..18
1. Базові форми пелюсток ………………………………….……….19
2. Особливості українського колориту………………...……..…….21
ІІІ. Теорія виготовлення виробів у техніках канзаші …......…………22
ІV. Зразки конспектів занять ………………………….……….……...29
Висновки………………………………………………………………..40
Список використаної літератури………………………………..…….42
Додатки
Фото …………………………………………………………………….44
Інструкційні картки…………………………………………………….50
Анотація досвіду роботи керівника гуртка
«Гаптування шовковими стрічками»
Синяк Наталії Петрівни
Актуальність досвіду.
У сучасних умовах модернізації система освіти в Україні , визначення нових завдань, пов’язаних із змінами у підготовці людини до життя і практичної діяльності, зростає роль позашкільної освіти, тому вона виступає важливим фактором у реалізації дітей як частини суспільства, як неповторної індивідуальності зі своїми творчими пошуками, поглядами, запитами, засобами та потребами самореалізації.
У вік інформаційних технологій дітям конче не вистачає спілкування один з одним. Під час створення виробів власними руками, вихованці розширюють межі своєї естетичної сфери, вчаться «бачити» серцем, а отже здатні до подальшого систематичного саморозвитку. Робота з матеріалами – це і творчість, і заповнений змістовно вільний час, і самопізнання і терапевтичний ефект.
Останнім часом у багатьох країнах декоративно – ужиткове мистецтво утвердилось на основі певних правил, що відповідають вимогам сучасної естетики. Як керівник гуртка декоративно – ужиткового мистецтва, у процесі роботи реалізовую мету, завдання і принципи, що випливають із практики проведення заняття гуртків «Гаптування шовковими стрічками».
Гурткові заняття передбачають втілення в педагогічну практику нового поняття про освіту дитини, кінцевим результатом якої повинно стати усвідомлення дитиною свого унікального природного таланту, засвоєння досвіду його реалізації для досягнення власного і суспільного добробуту, а також формування бажання і вміння постійно розвиватися і вдосконалюватися, використовуючи свій потенціал.
Мета. Мета роботи гуртка - не просто давати знання , а формувати особистість, яка вміє і хоче вчитися, займає позицію активного суб’єкта діяльності. Керівник гуртка має виступати в ролі помічника, організатора педагогічної взаємодії з дитиною, спрямованої на розвиток активності, самостійності, пізнавальних, творчих здібностей, формування пізнавального інтересу, який характеризується ініціативністю пошуків, самостійністю дітей у здобутті знань. Дух відвертого спілкування дорослих і дітей , прагнення відкривати в кожному вихованцеві кращі якості, робити кожну дитину центром уваги, навчити творчо мислити та творити прекрасне – це і є основною метою моєї роботи.
Головні завдання які я ставлю перед собою:
- розвивати потенційні можливості та природні здібності дітей засобами декоративно-ужиткового мистецтва;
- формувати духовно багату особистість;
- прищеплення дітям любові до духовної спадщини українського народу;
- розвивати дрібну моторику рук;
- розвивати естетичні смаки;
- допомагати вихованцям бачити зміст і напрям їхньої креативної діяльності;
- заохочувати індивідуальність, креативність у підході до роботи;
- залучити їх до скарбниці народної творчості;
- створити умови для розвитку і самореалізації кожної особи;
Основні завдання роботи полягають у формуванні таких компетентностей:
- пізнавальної, спрямованої на опанування вихованцями знаннями з історії виникнення й розвитку декоративно – ужиткового мистецтва, а саме, гаптування шовковими стрічками;
- практичної, спрямованої на практичне введення вихованців у світ декоративно – ужиткового мистецтва через залучення до конкретного виду діяльності; початкову допрофесійну підготовку, формування практичних умінь і навичок практичної діяльності;
- творчої, спрямованої на формування стійкого інтересу до гаптування шовковими стрічками, потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні; розвиток творчих здібностей та умінь, системного та логічного мислення, здатності проявити творчу ініціативу, а також на здобуття підвищення й збагачення у вихованців досвіду власної творчої діяльності, здатності генерувати ідеї, висувати гіпотези, розвивати асоціативне мислення, здатності бачити протиріччя та фантазувати, переносити знання та вміння у нові ситуації, формувати незалежність суджень, критичного мислення; комунікативної, спрямованої на досягнення високого рівня освіченості й вихованості, відповідальності й чесності; формування ціннісного ставлення до себе та інших; виховання працелюбства, розвиток уміння самостійного пошуку вирішення проблеми, здатності застосовувати у конкретному спілкуванні знання мови, навички роботи у групі;
- соціальної, спрямованої на розвиток у вихованців естетичної трудової культури, моральних і духовних якостей особистості, громадської позиції, здатності до самореалізації; формування доброзичливості, толерантності, професійного самовизначення, поваги до праці до людей, громадянської поведінки, патріотизму, мовної культури.
Основне завдання гуртків – розвинути зацікавленість дітей до декоративно-ужиткового мистецтва. Гуртківці отримують всі необхідні знання та навички для продовження навчання та створенні власних авторських робіт.
Новизна.
У контексті нових підходів до побудови національної системи освіти особливої актуальності набувають дисципліни художньо- естетичного напряму в позашкільних навчальних закладах, які покликані забезпечити духовно – творчий розвиток гуртківців. Життя підтверджує, що декоративно - ужиткове мистецтво збагачується новими аспектами філософсько-естетичного звучання, його краса потрібна людині, а в наш час зростає не лише його художньо-культурна цінність, а й навчально виховна, що сприяє формуванню у гуртківців творчих умінь, любові до мистецтва свого народу. Не секрет, що хороший керівник гуртка цілеспрямовано реалізує, не тільки навчальну, а й виховну функцію, пов’язану з розвитком особистості дитини, має свою оригінальну виховну систему відмінну від інших.
Тому на гуртковому занятті я знаходжу такі методи й прийоми роботи з гуртківцями, які б допомагали їм навчитися з радістю й захопленням, здобувати знання й практичні навички в атмосфері творчості й гордості за свої успіхи. Дітей приваблює практична діяльність, в якій яскраво виражені елементи як продуктивного, так і пізнавального, дослідницького, пошукового методів навчання. Створення власних «шедеврів» сприяє розвиткові уяви, фантазії, світогляду, почуття краси та міри, акуратності, пошукові в звичайному прекрасного.
Практична значущість.
Головним екзаменатором наших гуртківців – життя. Наскільки вони будуть адаптованими до соціального середовища, здатними оперативно приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях, вмітимуть аналізувати й контролювати власну діяльність, залежить насам перед від навчальних закладів. Адже, у кожного з нас не викликає сумнівів, що сучасній особистості не достатньо стандартних знань , умінь, навичок. Сучасність потребує практичних вмінь вирішувати професійні та життєві проблеми, реалізувати основні напрямки тендерної політики, а все це залежить від особистісних якостей, які ми називаємо компетентностями. У сучасних умовах розвитку позашкільної освіти важливим і необхідним є розробка та впровадження нових підходів, які сприятимуть підвищенню її якості та забезпеченню доступності.
Компетентнісний підхід в позашкільній освіті базується на застосуванні в меті, завданнях, змісті формах і методах позашкільної освіти.
Вихованці гуртка «Гаптування шовковими стрічками» щороку приймають активну участь у обласних виставках, конкурсах декоративно – прикладного мистецтва, неодноразово ставали їх переможцями. Найулюбленішим конкурсом у них є « Знай і люби свій край». Іколи гуртківці тримають у руках вже готовий виріб, і їхні очі радісно горять від захоплення , що вони зробили це самі, тоді мимоволі з’являється на обличчі усмішка, адже почесна місія керівника гуртка виконана.
Успіх приходить до того, хто робить те,
що найбільше любить.
М. Форбс.
ВСТУП
Все частіше звучить переконлива думка: позашкільна освіта – унікальна система роботи з дітьми в позаурочний час. Вона має чудові пізнавальні, просвітницькі, творчі можливості. Дух відвертого спілкування дорослих і дітей, прагнення відкривати в кожному вихованцеві кращі якості, робити кожну дитину центром уваги, навчити творчо мислити та творити прекрасне – це і є основною метою моєї роботи. Коли я запрошую дітей у свої гуртки, то намагаюся проводити роботу так, щоб кожна дитина відчула: що тут вона в теплій, творчій атмосфері, в рідній оселі.
До складу моїх гуртківців входять діти з різних вікових категорій, тому приділяю велику увагу згуртуванню дитячого колективу, створенню в ньому позитивного морально-психологічного клімату, адаптації кожної дитини в новому колективі.
Саме в позашкільній освіті велике значення надається розвитку творчих здібностей дітей. Відомо, що творчі здібності дітей найбільш ефективно розвиваються у ході продуктивної творчої діяльності. Творчість, індивідуальність, фантазія проявляються у навіть мінімальному відході від зразка. Творчість дітей, на мою думку, це - процес створення ними оригінальних виробів, у ході роботи над якими діти самостійно застосовують засвоєні знання, уміння, навички, здійснюється їх перенесення, комбінування відомих способів діяльності або створення нового для дитини підходу до виконання завдання. Тому творча діяльність емоційно приваблива для дітей, впливає на всі сторони життя особистості, допомагає задовільнити потреби у діяльності, самопізнанні, спонукає до пошуку. Слід зазначити, що якості творчої особистості розвиваються завдяки системі педагогічних дій, спрямованих на прагнення до засвоєння нових знань, нових способів та видів діяльності.
Всю свою діяльність, я підпорядковую головній меті - створення умов для розкриття індивідуального світу кожної дитини, що переступила поріг гуртка.
Основною запорукою мого успіху у освітньому процесі є активна участь у ньому дітей. Тому, я постійно дбаю, щоб активність кожної дитини була спрямована не тільки на здобуття знань, а й на отримання певних умінь та навичок. Тому роботи, над якими працювати мої вихованці, спочатку обговорюються, осмислюються знаходять шляхи для ії втілення. Юні майсти постійно імпровізують відходячи від задуманого, після чого у кожного виходять свої шедеври. Також діти вчаться бачити успіхи і недоліки, помилки свої та своїх одногррупників.
Також я використовую кооперативно – групову форму роботи, тобто групу ділю на підгрупи, у яких кожен виконує частину загального завдання, де діти хочуть показати себе відповідальним. Співпрацюючи у групі, вони прагнуть виконати завдання швидше, за потреби- допомогти іншим, вчаться спостерігати і бачити, висловлювати свою думку не принижуючи себе та своїх одногрупників.
Велику увагу надаю використанню на заняттях таким методам навчання як: пояснювально – ілюстративні (розповідь, пояснення, бесіда, демонстрація та ін.), репродуктивні (відтворювальні) та проблемно – пошукові (проблемне викладання матеріалу, дослідницькі, частково – пошукові) тощо. Перевага надається також інтерактивним та ігровим методам.
Поряд з груповими, колективними формами роботи проводжу й індивідуальну роботу з дітьми, при підготовці до виставок конкурсів та інших масових заходів.
Одним із важливих завдань сучасної освіти є створення необхідних умов для формування творчої особливості, реалізації її природних здібностей.
Особливе місце в процесі гуманізації освітнього середовища належить художньо- естетичному циклу навчальних дисциплін, серед яких – декоративно – прикладне мистецтво, що є важливою складовою частиною системи художньої освіти, одним із засобів художнього, громадянського та духовного розвитку особистості, формування активного естетичного ставлення до дійсності.
В процесі творчості відбувається самовираження дитини, профілактика психосоматичних захворювань, вираження різних емоцій, опрацювання почуттів і станів, що дозволяє позбавитися від руйнівних тенденцій і негативних накопичень, що мимоволі отримуються від суспільства, або в процесі внутрішнього росту, адже онтогенезу без болю не буває. При роботі у гуртківців розвивається уява, необхідна для гармонійного розвитку мозку, і пізніше це стане особливо помітним в навчальній діяльності. Формуються зачатки креативності, вихованці мислять самостійно, творчо, не по запропонованих шаблонах і схемах, навчаються логічному мисленню. І усе це в процесі своєї роботи. Це дуже важливо! Творчість в усіх його видах дозволяє ненав'язливо розвивати у вихованців такі потрібні функції як увагу, пам'ять, мислення, моторику, інтелект.
Декоративно-прикладне мистецтво – це особлива галузь художньої творчості, яка підпорядкована своїм законам розвитку, має свою особливу художньообразну мову. Основна його мета – естетичне освоєння матеріального світу, художнє оформлення довкілля. Митці своїми роботами намагаються естетично прикрасити побут людини, її життєдіяльність, сповідуючи основний принцип єдності краси і доцільності. Водночас декоративно-прикладне мистецтво є образною основою життя, формує естетичні погляди людини, активно впливає на її емоції, думки й почуття.
Декор у перекладі з латини означає «прикрашати». «Декоративність – якісна особливість мистецького твору, що визначається його композиційно-пластичним і колористичним ладом і виступає як одна з форм краси. Тією чи іншою мірою декоративність проявляється в усіх видах просторових мистецтв, а в декоративно-прикладному слугує головною формою вираження змісту і художньої образності. Якість декоративності вимагає особливих прийомів, типу художньо-образного мислення, міфопоетичного ставлення до дійсності».
Виготовлення виробів декоративно - прикладного мистецтва, їх художніх особливостей створення, виховує у дітей дбайливе ставлення до речей, повагу до національного надбання і національної культури, до творчої праці людей та підвищує рівень естетичного сприйняття мистецьких творів. Декоративно-прикладне мистецтво, як і будь-яка інша суспільна форма свідомості, здійснює певне своє призначення у відповідності з його специфічними можливостями, зумовленими як багатством життєдіяльності людини, так і певними засобами художнього відображення. Багатогранність декоративно -прикладного мистецтва, невичерпність його можливостей відкриває новий шлях до генерації гармонійної особистості.
Часи змінюються, однак уміння створювати вироби своїми руками все більше й більше цінується. Сучасні матеріали й нові техніки дозволяють створювати справжні шедеври, які можуть бути цінним подарунком для друзів і близьких, неповторним елементом декору будинку, а набуті уміння і знання секретів рукоділля – основою для гарної професії.
З кожним днем число людей, охочих займатися рукоділлям, зростає. Можна сказати, що зараз спостерігається справжній бум на вироби, зроблені своїми руками.
У сучасному світі слово «рукоділля» замінили на англійський еквівалент «hand made» — зроблений власними руками. А взагалі історія рукоділля почалася багато століть тому. Наші предки використовували речі, зроблені власноруч, а не просто прикраси, а як обереги. Жінки часто збиралися разом за роботою, мріяли, співали, сміялися, створюючи тим самим сприятливу атмосферу. У підсумку річ, виготовлена з любов'ю і радістю, вбирала в себе цю позитивну енергетику та наповнювалася захисною силою.
Рукоділля - досить корисне і продуктивне вміння. Створення власними руками унікальних речей дозволяє реалізувати власний творчий потенціал. Кожен такий витвір вимагає майстерності, терпіння, винахідливості, що дуже необхідне для сучасних дітей. Українки майстерно володіють різними видами рукоділля: це в’язання спицями та гачком, шиття, вишивка, але крім традиційних мистецтв активно розвиваються нові, сучасні напрямки в рукоділлі як робота з стрічкою.
Оформлення стрічками додає кожному виробу неповторності та естетичності. Краса текстури, колір, блиск і гладка фактура – ці якості стрічок є в повній мірі художніми засобами декорування виробів і здавна використовувались в декоративно – ужитковому мистецтві .
Оригінальністю, своєрідністю, незвичайністю і новизною відрізняються моделі, оформлені шовковими стрічками у вигляді квітів і рослинних орнаментів. Інтер’єр прикрашений картинами з шовковими рослинами додає тепла та затишку в оселі. Такі вироби стають все популярнішими з кожним роком.
Для вихованців гуртка створення прикрас це, передусім розвиток творчості, реалізація своїх численних фантазій, можливість висловити свою любов до прекрасного через яскраві стрічки та намистинки, через несподіване поєднання ніжних колірних переходів.
Ознайомлення з новітніми світовими техніками такими як шиборі, ганутель, макраме, текстильна філігрань, сутаж, мандала, кінзаши, валяння, декупаж, темарі.
Ознайомлення з новими для вихованців матеріалами такими як епоксидна смола, фоаміран, полімерна глина, репсова стрічка, фетр, кабошон.
ОСНОВНА ЧАСТИНА
І. Історія виникнення техніки канзаші
Одним з популярних видів декоративно - прикладного мистецтва є робота з атласними стрічками, яка знайомить з дивовижним мистецтвом по створенню композицій, особливостями стрічок, тканини, формами, кольоровою гаммою, поняттями ритму і симетрії.
На сьогоднішній день однією з актуальних технік є канзаші.
Kanzashi (канзаші, кандзасі) – це прикраси для волосся, які використовувалися і використовуються у традиційних японських, а також китайських зачісках. Це різноманітні шпильки, палички, гребінці на волосся. Кинзаші – що в перекладі з японської Канздзасі- традиційна національна японська зачіска; цю назву також мають прикраси і засоби для укладання волоссям.
Походження слова «кандзасі» пішло від слів «камі - дзасі» означає «шпилька для волосся», яка зазвичай прикрашалась квітами. Інша версія походження терміна говорить, що він пішов від двох слів «Ка-дзасі», що означає квітка на шпильці.
Зараз словом «кандзасі» називають ще і техніку виготовлення квітів із складених клаптиків тканини, яка традиційно називається цумамі кандзасі, а також так називають самі квіти і вироби, що зроблені на основі такої техніки.
Історія канзаші бере початок ще у далекому 1700 році в так званий період Едо, коли в Японії почався розквіт виробництва різних прикрас для волосся. У цей період відбувся "переворот" жіночої зачіски в Японії. Саме тоді стало модним укладати волосся в химерні форми за допомогою гребеня і різних шпильок. Таким чином і з’явилися гребені і шпильки канзаші.
Ці прикраси були доповненням кімоно. Інколи така прикраса коштувала більше, аніж саме кімоно. Такі аксесуари відігравали неабияку роль в образі японок, адже їм було заборонено носити будь-які прикраси на руках чи шиї, тому вся увага була приділена зачісці. Переломним моментом в історії канзаші стало 17ст. – в цей час з’явилися гейші. Гейшам дуже подобалося прикрашати себе квітами, вони ретельно їх підбирали і використовували у великій кількості. Також особливо слідкували за тим, щоб кімоно і прикраси були однієї кольорової гами. (Фото №1, 2, 3, 4)
Мало того для кожного стану на кожен місяць року – свій колір і стиль кімоно. Відповідно періодам природнього цвітіння рослин. І декор канзаші в тон і стиль – навесні: квіти вишні, сливи і персика, гліцинія та іриси.
Влітку – це верба і гортензія, всілякі літні квіти, віяла і дзвіночки, бабки і краплі роси. Все, що символізує радість, свято, життя.
Восени на зачісках розквітають хризантеми сотнями своїх сортів, гвоздика, квітка кудзу, патрін, леспедеца, осіннє листя –еквалінтові, гінкго, і особливо кленові. Осінній клен рівноцінний весняній сакурі за ступенем значення для культури.
Взимку прикраси більш лаконічні - колоски рису, бамбукові листя. Тільки на час новорічних свят прийнято носити нарядні канзаши – червоно – біло- зелені.
У сучасному світі вже мало хто носить канзаші, як і кімоно. Їх, наприклад, одягають наречені, також під час урочистих подій, наприклад, чайної церемонії або складання ікебани. Та хоча сьогодні Kanzashi не мають такого значення, як раніше, все ж таки вони не відійшли в історію, а застосовуються і до тепер, вже не тільки у традиційній зачісці.
Вироби зі стрічок знайшли своє місце та стали улюбленцями багатьох дівчат у всьому світі.
Поки в європейских країнах прикраси в зачісках були вседозволені, в Японії ж носіння шпильок, гребенів і штучних квітів було дуже формалізоване. Канзаші повинні були відповідати соціальному положенню і віку людини, яка їх носить. Спочатку ці прикраси були надзвичайною рідкістю і виготовлялись лише з кісток... журавля. Та з часом канзаші урізноманітнились і почали виготовлятись з різних матеріалів - самшита, магнолії і навіть золота і срібла, а ще пізніше - з пластику
Канзаші пережили кілька поколінь, постійно змінюючись і набуваючи все більшої популярності.
Сучасний канзаші став популярним не тільки на своїй батьківщині. Прикраси канзаші знайшли своїх шанувальниць далеко за межами Японії. (Фото №5, 6 )
Є різні види канзаші, один з яких найбільш поширена - Hana kanzashi– прикраси із малесенькими шовковими квітами, метеликами, звисаючими квітами. Такі квіточки складаються із малесеньких квадратиків шовку, а техніка виконання називається цумамі (tsumami) - складання. Із одного квадратика при складанні виходить одна пелюсточка, а пелюсточок у квітці може бути як декілька, так і дуже багато. В умілих руках майстра створюються прекрасні квіти: за допомогою пінцета (або щипців) квадратик зі стрічки складається і згортається таким чином, щоб вийшла пелюстка. Для початківців виготовлення канзаші спочатку здається дуже складним і клопітким процесом. Проте через певний час виготовлення канзаші захоплює і стає улюбленим хобі.
Чим зараз прикрашають канзаші?
Для перетворення основи умільці використовують найрізноманітніші матеріали і інструменти: (Фото №7, 8)
• стрічки з креп-сатину, атласу або органзи самої різної ширини;
• тасьма проста, мереживна, сітчаста, у вигляді трубочки;
• стрази, намистини, гудзики, штучні квіти канзаші, декоративні фрукти;
• різнокольорові нитки.
Чим більша кількість різноманітних матеріалів для канзаші буде використовуватися, тим багатшим і красивішим буде виглядати виріб
Крім того, для роботи знадобляться: ( Фото № 9)
• ножиці, лінійка, олівець, швейна голка, маленький пінцетик;
• свічка або запальничка; - клей «Момент-кристал» або подібний;
• волосінь, шнур, дріт, нитки, для нанизування намистин - однотонна або різнобарвна.
ІІ . Технологія виготовлення базових форм.
Процес виготовлення квітки канзаші воістину захоплюючий
(Фото №10, 11, 12, 13 )
Світ канзаші - диво атласних стрічок і шовку, гра яскравих намистин в руках майстра. Краса і витонченість, якими відрізняються квіти для сучасних канзаші, не залишать байдужою жодну жінку.
Традиційно, квіти канзаші роблять з атласчних стрічок або органзи. Кожна пелюстка скручується окремо. Потім їх з'єднують між собою: нитками або клеєм. Великі пелюстки робляться легше. Вони можуть мати закруглену або гостру форму. Техніка їх складання нагадує орігамі. На підставі цих двох видів сучасними рукодільниця винайдений ще з десяток типів квіток. Скручувати пелюстки зручніше пінцетом, серединку готової квітки прикрашають намистинами, камінням, стразами. Отже, для того щоб створити квітку в техніці канзаши, потрібно почати з листочків.
Навчимося створювати круглий листочок. Беремо атласну стрічку шириною 5 см.(чим менша пелюстка за розміром , тим вужча стрічка ), та нарізаємо рівні квадрати розміром 5x5 см. - кількість штук різна в залежності яку квітку будемо формувати.
1. БАЗОВІ ФОРМИ ПЕЛЮСТОК
Виготовлення круглої пелюстки
Отже, що ж таке кругла пелюстка і як її зробити. Давайте розпочнемо роботу з вибору стрічки, в кожного вона буде різного кольору ( так як у кожно улюблений колір різний).Перш за все, нарізаємо стрічку на квадратні відрізки (5 см на 5 см). Далі, отримані заготовки, нам необхідно скласти своїми руками по діагоналі. Потім, верхні куточки згинаємо і з'єднуємо з нижнім. Тепер повертаємо елемент і згинаємо бічні куточки до середини. Після цього, пелюсточку згинаємо знову, таким чином, щоб куточки надалі були у середині заготовки. Кути з'єднуємо між собою прошиваючи їх ниткою і розправляємо своїми рукам отриманий елемент. На завершальному етапі, закріплюємо край і зрізаємо кут. Обрізаний край обов'язково необхідно обпалити полум'ям. Зробити це потрібно для того, щоб уникнути осипання атласного матеріалу. Відповідно до такої схеми дій, ми можете повторити такі пелюстки і зібрати їх у квітку. (Інструкційна картка № 1, ).
Саме за цим принципом будуються всі квіти з округлими пелюстками, а далі змінюючи кольори, розміри заготовок і види тканин, можна добиватися найнесподіваніших результатів.
Виготовлення гострої пелюстки
Щож таке гостра пелюстка. Для пелюстки з гострою формою нам потрібно також узяти стрічку будь - якого кольору, нарізаємо стрічку на квадратні відрізки (5 см на 5 см). З приготованих атласних квадратів зі сторонами по п'ять см складаємо трикутник, шляхом їх складання по діагоналі. Отриманий трикутний елемент складаємо ще кілька разів до центру. Далі, зшиваємо край отриманого елемента і відрізаємо куточок. Наступний кінчик пелюстки відрізається по лінії, що проходить паралельно щодо згину. По закінченню даного процесу обпалюємо відрізану пелюстку за допомогою полум'я.
(Інструкційна картка № 2, ).
Ось такі схеми лежать в основі виготовлення основних видів пелюсток канзаші. Потренуйтеся у створенні подібних базових елементів і зберіть їх у квіти. Прикрасити такі вироби допоможе вам додатковий декор з страз або намистин.
Особливості українського колориту
Українські дівчата не обійшли своєю увагою цю техніку рукоділля і успішно пристосували її для створення національних прикрас - віночків. Український вінок є частиною національного костюма українки. Традиційно використовуються квіти у вигляді маків, ромашки в поєднанні з китягами калини, вусиками і шишками хмелю. (Фото 14 )
Українські віночки здавна були обов'язковим доповненням для жіночого вбрання. Вінок у поєднанні волошки і любистку називають вінком відданості. Квіти у вінках уособлюють красу, здоров'я, силу, ніжність і відданість жінки. Зелень символізує життєву силу.
Для українського народу здавна традиційним оберегом був вінок це - не тільки прикраса. Це свого роду оберіг від поганих і недобрих побажань на адресу його власниці, символ молодості, дівочої честі і невинності, вічної любові і нескінченно довгого українського роду. Українські віночки - етнічні аксесуари, які добре відомі не тільки в самій Україні, але і за кордоном.
На щастя, чудові квіткові фантазії з стрічок знайшли свою популярність у сучасних модниць. Тепер цю красу можна побачити в якості прикраси аксесуарів для волосся або у вигляді картин. І головне, що тепер техніка канзаші доступна не тільки японським жінкам.
ТЕОРІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ В ТЕХНІЦІ КАНЗАШІ ТРОЯНДИ ТЕХНІКОЮ КАНЗАШІ
(Фото 15 ст.)
Як уже згадувалося, техніка канзаші не так складна, як може здатися на перший погляд. Давайте переконаємося в цьому на прикладі виготовлення чудової трояндочки. Отже, що нам потрібно для роботи? Ну звичайно, інструменти та матеріали.
Інструменти: гострі ножиці, олівець і лінійка (для розмітки), паяльник (можна замінити свічкою), запальничка, "Момент-гель" (або клейовий пістолет), довгий пінцет.
матеріали: атласна стрічка (або інші види тканини - атлас, шовк, органза, з яких можна вирізати акуратні смужки для створення пелюсток), патейкі, намистини, бісер.
Для моделювання прекрасної троянди використовують пелюстки особливої форми.( Похідні ромба). Нарізаємо квадратики стрічки 5х5 см. Квадратну основу складаємо по діагоналі. Тоді зистиковуємо два однакових гострих куточки з прямим, як і при складанні гострої чи круглої форми, але при виготовленні троянди нижню частину ромба просто зрізаємо (приблизно четверту частину), і обпалюємо зріз. Обпалити нарізані зі стрічки пелюстки можна як за допомогою свічки, так і запальничкою. Виготовляємо стільки пелюсток, яка троянда у нас має вийти. Для бутона одна кількість пелюсток, а для пишної квітки інша. Клей використовуйте прозорий, щоб не залишалося плям після з'єднання деталей вироби. Також нам потрібно виготовити пелюстки для чашолистиків. Для цього нам потрібно зелену стрічку (але можливі і інші забарвлення). Наприклад підійдуть прямокутники розмір 2,5 см на 10 см. Смуги складаються навпіл, потім паяльником отриманий подвійний трикутник розрізаємо по діагоналі. В результаті виходить дві заготовочки: чотирикутна і схожа на кульочок. Для прикраси квіточок підходять обидві частинки. Округлі пелюстки з хвилястими краями виходять красивими і витонченими, а виконуються вони з прямих заготовок, обрізаних у формі куполів з одного боку. Для створення красивої хвилі застосовують запальничку. Після обпалення країв полум’ям гарячий атлас слід розтягнути пальцями, щоб деталі вийшли об’ємними. Пінцет нам потрібен для підкручування пелюсток, щоб надати їм потрібну форму в момент термічної обробки над свічок, або запальничкою.
Таку квітку можна використовувати і як самостійний елемент, наприклад, як складову декоративного панно, прикріпити троянду до шпильки або до обідка. Також дуже красиво вона виглядатиме як декор на одязі. Тепер все залежить від вашої фантазії.
КАРТИНИ КАНЗАШІ В ІНТЕР’ЄРІ
Віяння сходу торкнулося не тільки прикрас для волосся, техніка канзаші активно розвивається в дизайнерських рішеннях.
Найбільшим попитом зараз вважаються картини канзаші, зроблені з атласних стрічок. Акуратно зроблена робота являє собою щось неповторне, ніжне і дуже красиве. Квіти на картинах в стилі канзаші ніби живі. Такі картини послужать відмінним обрамленням будь-якого інтер'єру, будь то вітальня, спальня або кухня. Крім східного, їх можна застосовувати у будь яких стилях:
Такі картини виконують не тільки декоративну функцію, вони оптимізують простір. Головне - правильно підбирати розмір, форму і колірне рішення.
У малогабаритних приміщеннях слід вішати вузькі не об'ємні картини, для великих приміщень необхідно вибирати великі картини в масивних рамках. Отже розпочнемо роботу?
матеріали: атласна стрічка (або інші види тканини - атлас, шовк, органза, з яких можна вирізати акуратні смужки для створення пелюсток), патейкі, намистини, бісер.
інструменти: гострі ножиці, олівець і лінійка (для розмітки), паяльник, запальничка, "Момент-гель" (або клейовий пістолет), довгий пінцет.
Нарізати стрічку на шматки можна за допомогою паяльника, підклавши під неї непотрібну обробну дошку. Можна обійтися і ножицями для нарізування. Ними ж будемо формувати контур пелюстки по розмітці;
Клей використовуйте прозорий, щоб не залишалося плям після з'єднання деталей вироби;
Обпалити нарізані зі стрічки пелюстки можна як за допомогою свічки, так і запальничкою;
Пінцет нам потрібен для підкручування пелюсток, щоб надати їм потрібну форму в момент термічної обробки над свічок.
Крім атласних стрічок нам будуть потрібні: драп для основи, а бо будь яка інша цупка тканина для основи, матеріали для декору нитки і намистини. І не забудьте рамку для того, щоб встановити майбутній шедевр.
З самого початку роботи нам потрібно визначитись яку картину ми плануємо створювати, в якому стилі, в якій кольоровій гаммі, а саме готовне розмір картини. Адже нам потрібно знати скільки нам потрібно буде деталей.
1. Отже, нам потрібна основа. Для цього потрібен картон , або інша цупка тканина. Вирізаємо шматок за розміром скла, якщо картина буде під склам, але якщо без скла то трішки більшу за рамку - це основа під картину.
2. Перед тим як ми почнемо виготовляти квіти, вирішімо, якими вони будуть: з круглими, гострими або загостреними пелюстками. Можливий варіант і змішаного букету. Звичайно, початківцям найпростіше робити квіти з закругленими краями, але тут все залежить від вас, а допоможе в цьому техніка канзаші.
3. Листочки для майбутньої картини вирізаємо в довільній формі, за допомогою вогню ретельно обробляємо їх кінці.
4. За допомогою простого олівця малюємо ескіз , на який пізніше нанесемо свої пелюстки. Це досить цікавий і відповідальний момент , адже від того як буде намальований ескіз майбутньої картини буде залежати і сама картина. Тому це є відповідальний момент. Таку роботу на гуртку діти виконують із задоволенням.
5. Залишилося оформити заготовлені квіти намистинами і приступити до складання картини.
6. Для початку просто розкладіть листочки і квіти на полотні. Придивіться, щось поправте або поміняйте місцями, тільки потім починайте приклеювати наявні елементи до тканини.
7. Приступаємо до завершального етапу. На картон, чи тканину який був в рамці, нанесимо невелику кількість клею, і акуратно кладемо на нього готове полотно з композицією. Звичайно, тканину можна приклеїти безпосередньо до рами, але є ймовірність того, що в подальшому вона змінить форму, так що краще не ризикувати.
Ось і все, картина готова. Погодьтеся, нічого складного. Після того як ви освоїте виготовлення елементарних квіток, переходьте до більш складних елементів. Так, наприклад, для картини можна ще зробити метелика, а саме полотно декорувати красивими намистинами або паєтками. Одним словом, фантазуйте і створюйте шедеври, які будуть радувати Вас ваших близьких та рідних.
(Фото № 16, 17, 18 ),
Інструкційні карти №1 , №2, №3
ДЕКОРАТИВНИЙ ПІДХОПЛЮВАЧ ДЛЯ ШТОР
У продовженні практичної частини пропонуємо вам до розгляду виготовлення підхоплувача для штор з декоративними деталями, в основі якого лежить техніка канзаші.
Для того, щоб зробити декор для штор канзаші, вам знадобляться:
• стрічки з атласу різноманітних кольорів, ширина яких становить 5 см;
• атласна стрічка, відтінок на ваш вибір (1 см в ширину);
• CD диски;
• гарячий клей;
• ніж або паяльник.
1. Спочатку нам потрібно підготувати основу для нашого підхоплювача, для цього візьмемо пару дисків і за допомогою паяльника виріжемо середину, залишивши по краях 1,5- 2 см. Утворені кільця з'єднаємо один з одним за допомогою клею.
2. У той час, коли дана заготовка сохне, нам потрібно зробити гострі або будь які інші пелюстки (за бажанням) пелюстки канзаші. Колір даної композиції кожен обирає індивідуально. Далі необхідно підготувати бутони або листочки. Необхідна кількість додаткових пелюсток залежить від виробу.
3. Склеюємо пелюсточки між собою. Велика квітка складають з пелюсток в залежності від розміру квітки. Всі деталі фіксуються за допомогою клею. Після основної квітки формуємо додаткові деталі, за вашим побажанням. Для фіксатора для штор використовуємо звичайну паличку від суші, або будь – яку іншу пофарбувавши її лаком для нігтів. Також паличку можна оформити стрічкою зафіксувавши її клеєм з протилежних сторін.
(Фото № 19 ). По виготовленню пелюсток застосовуємо Інструкційну карту №1, №2)
Конспект гурткового заняття №1
Тема : Виготовлення соняшника технікою канзаші.
Мета:
- ознайомлення з історією винекнення виробів зі стрічок на Україні ;
- формування трудових умінь роботи зі стрічками;
- оволодіння прийомами техніки виконання модулів з використанням стрічки
- розвивати наочно – образне мислення та творчу уяву учнів;
- навчити доглядати за виготовленими виробами;
- виховувати інтерес до декоративно – прикладного мистецтва, любов до Батьківщини.
Наочність: зразки та ілюстрації робіт , виготовлених в техніці «плетіння тасьмою», «вишивка стрічкою», «вироби із стрічки» технологічні картки виготовлення виробів.
Інструменти і матеріали :голки, ножниці, стрічки, нитки, клей
Міжпредметні зв’язки :історія, образотворче мистецтво.
Тип заняття:комбінований
Хід заняття:
І. Організаційний момент
Перевірка присутності учнів, готовність до уроку.
ІІ. Актуальність опорних знань і вмінь учнів
1. Які види декоративно – прикладного мистецтва ви знаєте?
2. В яких техніках використовують стрічки?
3. Які види стрічок вам відомі?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Наше сьогоднішнє заняття я хочу розпочати із стародавньої легенди. Якось Бог вирішив наділити дітей світу талантами. Французи одержали елегантність і красу, угорці – любов до господарювання, німці – дисципліну і порядок, поляки – здатність до торгівлі, італійські діти- хист до музики… Обдарувавши всіх, Бог раптом побачив у куточку дівчинку. Вона була одягнута у вишиту сорочку, руса коса переплетена синьою стрічкою, а на голові багрянів вінок із червоної калини. І запитав її Бог:
-Хто ти ? І чому така сумна?
-Я- Українка, а плачу, бо стогне моя земля…Сини мої на чужині, на чужій роботі, а в своїй хаті немає ні правди, ні волі.
-Чого ж ти не підійшла раніше? Я всі таланти роздав. Не знаю, чим можу зарадити твоєму горю?
Дівчина хотіла йти, але Бог зупинив її.
-Зачекай. В мене є неоціненний дар, який прославить твій народ на цілий світ. Відсьогодні все горітиме у твоїх руках. Візьмеш ти шаблю- і буде нескорений твій народ. Візьмеш плуг- і заколоситься на ваших полях жито- пшениця. У хаті твоїй буде панувати краса й затишок, а пісня твоя звучатиме у віках. Усе це стане можливим, дякуючи вірі твого народу у власні сили й бажанню працювати заради власного добробуту.
Прийняла з вдячністю дівчина божий дарунок і відтоді славиться Україна своїми майстрами, а серед них ті, котрі присвятили себе мистецтву народної вишивки, художнього в язання, плетіння бісером, вишивання стрічкою та інше.
ІV. Повідомлення теми та мети уроку
На занятті ми навчимося виготовляти квітку соняшник з атласної стрічки.
V. Вивчення нового матеріалу
Українці здавна використовували стрічки для оздоблення свого вбрання. Стрічка була елементом українського традиційного костюма, використовувалась для зав’язування сорочки.
Образ української дівчини неможливий без гарно увінченої квітами голови. Віночок, сплетений з квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, - один з найдавніших українських символів. Дівчина у вінку асоціювалася зі східним сонцем. Також це символ слави, перемоги, святості, щастя, успіху, могутності, миру, сонця, влади; цнотливості, молодості, дівоцтва. Плетучи віночки, дівчата співали: «Заплету віночок, заплету шовковий на щастя, на долю, на милого вроду!». Вінок є символом гідності (тому казали: «Вінок йому з голови від того не впаде»), краси («У дворі, як у віночку»
Усього у вінку могло бути до 12 різних квіток, кожна з яких мала свій символ. Деревій — означає нескореність; мак — вважається не тільки квіткою мрій, але й символом родючості, краси та молодості; ромашка — символ кохання, ніжності та вірності; соняшник — відданості й вірності; волошки у віночку — символ людяності; ружа, мальва і півонія — символи віри, надії, любові; м'ята — оберег дитини та її здоров'я; материнка— символ материнської любові; лілія — дівочі чари, чистота, цнота, дев'ятисил — корінь дев'яти сил, який зміцнює та повертає здоров'я; безсмертник — символ здоров'я, безсмертя людської душі, він загоює виразки, і рани; цвіт вишні та яблуні — материнська відданість та любов; калина — краса та дівоча врода; хміль — гнучкість і розум; польовий дзвіночок — вдячність. Щоб посилити захисну силу вінка поміж квітів вплітали зілля та листя: полин — «траву над травами», буркун-зілля— символ вірності, що може з'єднувати розлучене подружжя; листя дуба — символ сили. Але чи не найсильнішим оберегом вважають барвінок — символ життя та безсмертя душі людської, оберіг від злих, зілля кохання та дівочої краси, чистого шлюбу. Казали, що варто лише дівчині та юнакові з'їсти листочок барвінку, як між ними спалахне кохання. Кожна пелюстка має певне значення: перша — краса, друга — ніжність, третя — незабутність, четверта — злагода, п'ята — вірність.
Стрічки вимірювали по довжині коси, розрізали нижче коси, щоб її сховати. Найпершою по центру в’язали світло-коричневу — символ землі–годувальниці, пообіч якої жовті — символ сонця; за ними — світло-зелені й темно-зелені — краса та молодість; голубі й сині — небо і вода, що надають силу й здоров’я. Далі йшли жовтогаряча — символ хліба, фіолетова — мудрість, малинова — душевність і щирість, рожева — достаток. Білу вплітали лише тоді, коли кінці її були розшиті сріблом і золотом (на лівому — сонце, на правому — місяць). Не вишита стрічка не пов’язувалася, це був символ пам’яті про померлих. Дівчата, що вплітали у віночок мак, підв’язували до нього червону стрічку — символ печалі й магічності.
Як і у будь -якому творчому рукоділлі, для канзаші необхідно мати певний набір інструментів для роботи. Деякі спеціально купують набір інструментів для канзаші, а інші використовують в роботі підручні засоби.
Практична робота Неймовірно красиві і посправжньому сонячні квіти соняшника – справжній символ літа. Не дивно, що майстрині хочуть втілити його в своїх роботах, соняшник канзаші- універсальний, його можна закріпити на резиночки для волосся або зробити у вигляді брошки а також може бути елементом для картини чи панно.
Отже, практичним завданням на занятті буде виготовлення декоративних квітів з атласних стрічок. Крім класичних варіантів пелюсток, які робляться з квадратів, існують і інші. Для їх виготовлення можуть застосовуватися прямокутні або круглі клаптики. Краї тканини зручно оплавлятися свічкою, тримаючи їх у підстави полум’я (тоді вони не будуть чорніти). Однак деякі розрізають тканину паяльником. В цьому випадку краю оплавляються одночасно з розрізанням. Для виготовлення традиційних канзаші застосовують натуральний шовк. Але прекрасною заміною можуть служити атласні стрічки (шириною 2,5-5 см) або мало сипучі тканини: органза, фатин, капрон, креп-сатин. В якості основи може застосовуватися тонкий пластик, картон (щільний), обтягнуті тканиною ґудзики або монетки. Можна відразу ж клеїти пелюстки на виріб (брошку, шпильку, заколку, ободок).
1. Планування послідовності виготовлення виробу.
(Інструкційна картка № 3 -)
2. Інструктаж з безпеки праці на гуртку.
Тож давайте згадаємо техніку безпеки під час роботи з голкою , ножицями та ріжучими предметами.
- Приберіть всі сторонні предмети. Підготуйте необхідні інструменти для роботи та розміщуйте їх так, щоб запобігти падінню.
- Перевірте справність інструментів (ножиць, голок, лінійок і ін.)
- Не допускайте падіння інструментів та заготовок.
- Користуйся ножицями з заокругленими кінцями.
- Під час різання притримуй матеріал лівою рукою так, щоб пальці були в стороні від леза ножиць.
- Не тримай ножиці кінцями вверх.
- Передавай ножиці товаришу тільки в закритому вигляді, тримаючи їх за робочу частину.
- Не кидай голки. Перевіряй кількість голок перед початком та кінцем роботи. Обов’язково знайди ті голки, яких не вистачає.
- Не вколюй голку в оброблюваний матеріал або в свій одяг. В жодному разі не бери голку до рота.
- Під час роботи вколюй голку в спеціальну подушечку.
- Не використовуй голку замість булавки.
- Залишки матеріалів, незакінчені вироби здайте керівнику гуртка.
- Приберіть, заховайте робочі інструменти у відведене для них місце.
- Приберіть робоче місце, користуючись щіткою. Не здувай стружку, не змітайте її руками.
3. Самостійна практична робота за інструкційною картою.
Діти виконують завдання самостійно за Інструкційною карткою № 3. Коректуючи роботу допомагаю дітям у виготовленні пелюсток. Виготовляємо необхідну кількість пелюсток різних розмірів, формуємо квітку ( Фото№ 20 )
VIІI. Підсумок заняття. Звичайно, була проведена велика робота. А кожна праця, в яку вкладено багато сил, здоров’я, часу, терпіння, любові вінчається успіхом.
Підбиття підсумків практичної роботи:
• демонстрація кращих робіт;
• аналіз недоліків у роботах та шляхи їх усунення;
Конспект гурткового заняття № 2
Тема: «Виготовлення квітки Мак із атласних стрічок»
Мета заняття:
Навчальна: ознайомити вихованців з історією виникнення мистецтва декорування виробів атласними стрічками; формувати трудові уміння при ручному плетінні та шитті; ознайомити шляхом практичної роботи з технологією виготовлення декоративних прикрас із шовкових стрічок.
Розвиваюча: розвивати окомір, фантазію, дрібні м'язи рук; почуття прекрасного, естетичні смаки.
Виховна: виховувати працелюбність, любов до історії і мистецтва свого народу та інших народів світу; охайність, культуру праці, самостійність та творче ставлення до праці.
Матеріали та інструменти: зразок виробу, інструкційні картки, шовкові стрічки, ножиці, голка, нитки, наперсток, термопістолет, картон.
Тип заняття: комбінований
Хід заняття
І. Організаційний момент
- Добрий день, діти! Рада вас бачити сьогодні на занятті. Пропоную налаштуватись на роботу, та покращити ваш настрій. Ніщо так не піднімає настрій, як щиро сказаний комплімент. Давайте скажемо одини одному приємні слова.
ІІ. Актуалізація опорних знань вихованців
Бесіда з теми «Види декоративно-ужиткового мистецтва», « Сувеніри із тканини, їх оздоблення» (тканина, її види, застосування та призначення)
ІІІ. Повідомлення теми та мети заняття.
– Сьогодні на занятті ми будемо виготовляти квітку мак у техніці плоского листка для роботи нам буде потрібно атласні стрічки червоного кольору, зелена атласна стрічка чорні та коричневі нитки, синтапон для наповнення, а також клей (різний ПВА, Момент) та манка. Тут ми будемо засвоювати найпростіші технологічні прийоми праці. Навчимося працювати самостійно, користуючись інструкційними картками бути охайними, уважними, чемними.
ІV. Мотивація навчальної діяльності.
«Краса, — могутній засіб виховання чутливості душі, — писав видатний український педагог Василь Сухомлинський (1918—1970). — Це вершина, з якої ти можеш побачити те, чого без розуміння і почуття прекрасного, без захоплення і натхнення ніколи не побачиш. Краса — це яскраве світло, що осяває світ. При цьому світлі тобі відкривається істина, правда, добро; осяяний цим світлом, ти стаєш відданим і непримиренним. Краса вчить розпізнавати зло і боротися з ним. Я б назвала красу гімнастикою душі, вона виправляє наш дух, нашу совість, наші почуття і переконання. Краса — це дзеркало, в якому ти бачиш сам себе і завдяки йому так чи інакше ставишся сам до себе».
Відоме прислів'я: «Навчання і праця поряд йдуть», але на думку В.О.Сухомлинського «… і навчання, і праця недалеко підуть — і вже, в усякому разі, казна-куди заведуть людину, — якщо поряд із ними не йде краса».
Для розуміння краси кожній людині необхідно мати певний багаж знань з історії мистецтва свого народу та мистецтва інших країн світу. Ці знання необхідні для подальшого розвитку культури, для ефективного розв'язання ідейних, інтелектуальних, етичних та естетичних задач.
V. Виклад нового матеріалу.
Сьогодні на занятті ми будемо виготовляти квітку мак, вона дуже красива та оригінальна за своїм зовнішнія виглядом та будовою. У наших виробах вона може слугувати як прикраса у волосся, бутен’єрка так і алементом до картини чи будь – якого іншого витвору. Тож давай те повернемось трішки до українських традицій та ролі квітки Маку у них.
В українській міфології мак має дуже багато значень. Це символ сонця, безкінечності буття й життєвої скороминущості, пишної краси, волі, гордості, сну, отрути, оберегу від нечистої сили, а також хлопця-козака, крові, смерті. Ця квітка часто згадується в українських народних піснях та думах, особливо козацької доби: “Ой, з могили видно всі долини, – сизокрилий орел пролітає: стоїть військо славне Запорізьке – як мак процвітає...”.У відомій пісні “Ой, ти, Морозенку, славний козаче”, мак згадується поруч зі смертю козака: “…Обступили Морозенка турецькії війська. По тім боці запорожці покопали шанці; Ой, впіймали Морозенка у неділю вранці. Ой, недаром ранесенько той мак розпускався, – Ой, уже наш Морозенко в неволю попався…” Образ маку нерідко символізує козака, що героїчно загинув, боронячи Україну.
З народної творчості мак у такому символічному значенні перейшов у художню літературу. В Івана Франка: “Гей, Січ іде, красен мак цвіте! Кому прикре наше діло, Нам воно святе”. Легенду про мак обробив і Михайло Стельмах у творі “У долині мак цвіте”: “…Ординці воїна скришили, на землю впало тіло біле і, наче зерно, проросло, а влітку маком зацвіло…” Одна із героїнь роману Олеся Гончара "Прапороносці" гине в долині червоних маків.
Мак – символ пам'яті у світі
Його появу пов'язують із віршами двох людей: канадського військового лікаря Джона Мак Крея та представниці Християнської асоціації молодих жінок Мойни Майкл. Перший під враженням боїв у Бельгії у 1915 році написав твір “На полях Фландрії”, що починався словами: “На полях Фландрії розквітли маки Між хрестами ряд за рядом”. Друга – 1918 року написала вірша “Ми збережемо віру”, в якому обіцяла носити червоний мак у пам’ять про загиблих. Саме Мойні Майкл у листопаді того ж року причепила червоний шовковий мак на пальто. У 1920 році Національний Американський легіон прийняв маки як офіційний символ, а в 1921-му червоні маки стали емблемою Королівського Британського легіону. В Польщі червоні маки є символом перемоги 11–18 травня 1944 року Другого корпусу генерала Андерса в боях за гору Монте-Кассіно в Італії.
Так від не давна «Мак» як уособлення пам'яті в Україні
Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років” в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня. Таким чином, коли у 2014-му році, Україна вперше приєдналася до європейської традиції відзначення Дня пам'яті та примирення, гасло пам'ятних днів було "Ніколи знову". Його Сергій Мішакін використав для створення нового символу . А з 2015 року гаслом відзначень Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги стало "Пам'ятаємо. Перемагаємо". Дизайн маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України. Автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною ілюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
Ми пам'ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об'єднані Нації. Пам'ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.
VІ. Практична робота.
1. Планування послідовності виготовлення виробу
(інструкційна картка №4). Фото №21, 22
2.Інструктаж з безпечних прийомів праці (правила безпеки життєдіяльності при користуванні ножицями, голкою та ріжучими предметами).
3.Самостійна практична робота вихованців.
4. Поточний інструктаж.
VІІ. Підсумок заняття.
Метод «Прес»
Підсумовуючи роботу на сьогоднішньому занятті, закінчіть думку:
Сьогодні мене вразило…
Сьогодні мені згадалося…
Мені запам’яталося …
Мене дратувало …
Мені було цікаво …
Мене порадувало ...
Спілкування було…
ВИСНОВКИ
При написанні даного матеріалу я вивчила та проаналізувала прихолого педагогічну та спеціальну літературу. Виявила сутність понять «здібності» і «творчі здібності». Так само визначила умови сприятливі розвитку інтересу і творчих креативних здібностей на гурткових заняттях. Апробовувала сучасні технології навчання у техніці канзаші на практиці.
Гурткові заняття цінні ще й в тому відношенні, що діти найчастіше йдуть у гурток за власним бажанням, виявляючи інтерес до даного виду діяльності.
Добре організована, продумана діяльність дитини у гуртку допомагає йому стати ініціативним, послідовним, посидючим, вчить доводити почату справу до кінця, самостійно вирішувати поставлені завдання.
Робота у гуртку дозволяє дітям іншими очима поглянути на навколишній світ, пробуджує інтерес до праці, спрагу до творчості.
Тому, як бачите, причин займатися рукоділлям досить багато, але найголовніше, що це заняття робить світ прекраснішим завдяки не тільки самого виробу, але і впливу позитивних емоцій на оточуючих людей. Так що пробуйте себе у різних видах творчості і знаходьте ту діяльність, яка вам найбільше сподобається.
Однак, найважливішим чинником, що впливає на творчий розвиток є творчий підхід самого викладача, для того педагог повинен мати чималі знання і володіти різноманітними методами і прийомами викладання.
Як сказав В. О. Сухомлинський: «Діти, як квіти, доторкнись до кожної із них – і вона задзвенить і розсиплеться аромат, не схожий один на одного»
Цікавий учитель- цікавий учень. Якщо ти – особистість, то бачитимеш особистість у своїх гуртківцях, якщо ти талановитий , то бачитимеш таланти інших; якщо прагнення твої високі і ти здатний творити – такими будеш виховувати своїх гуртківців і радіти всім їхнім досягненням, як своїм. Мені дуже подобається робота моя робота в гуртку. Я люблю те, що роблю, і люблю тих, кого тут виховую. Радію успіхам своїх вихованців, шукаю нові ідеї, і всією гуртківською родиною втілюємо їх в реальність.
Список використаної літератури
1. Декоративно –ужиткове мистецтво:Словник/За заг. ред. Я. П. Запаска.- Львів: Афіша, 2000.т. 1-2
2. Ди Ван Никер. Рельефная вышивка ленточками и нитками// Москва, Кристина – Новый век, 2007 год.
3. Донатела Киоти. Энциклопедия Вышивка шелковыми лентами - Москва, АСТ-ПРЕСС, 2004 год.
4. Дженни Бредфорд. Коллекция вышивки, Шерсть* Шелк* Ленты- Москва, Мой мир, 2007 год.
5. Джина Кристанини, Вилла Страбело. Вышивка шелковыми ленточками, аксессуары, подарки, украшения.- Москва, Контент, 2006 год.
6. Элисон Холт. Практическое руководство, пейзажи, вышивка на машинке- Москва, Ниола-Пресс, 2007 год.
7. Гарбар Надія, Золота книга вишивки,- Київ//видавничий дім «Богдан», 2006 рік
8. Т. І. Бабовал. Уроки трудового навчання 3 клас, Тернопіль//Навчальна книга -Богдан, 2005 рік.
9. Наулко В. І. Культура і побут населення України: Навчальний посібник / В. Наулко, Л.А. Артюх, В.Ф. Горлечко. –К .:Либідь,1993. 288 с.
10.Диана Лемп. Цветочные фантазии, вышитые картины та аксессуары.- Москва, Контент, 2008 год. 13.Кит Никол. Искусство вышивки: секреты мастерства.- Москва, Контент, 2004 год.
14.Элисон Холт. Практическое руководство, машинная вышивка цветов для начинающих, - Москва, Ниола-Пресс, 2007 год.
15.Элен Эриксон. Шелковые фантазии: искусство вышивки ленточками. - Москва, Альбом, 2008 год.
16.Хелен Дафтер. Фантазии из шелковых ленточек: картины, одежда, аксессуары- Москва, Контент, 2007 год.
Інтернет-посилання
1. http://www.youtube.com/watch?v=EtigRkYJnPE,
2. http://marianna1504.gallery.ru/,
3. http://www.liveinternet.ru/users/3973103/post235700616/, , ,
4. http://www.liveinternet.ru/users/lovlu_udachu/post169915811,
5. http://mishamasha.gallery.ru/?p=albums&parent=gGxW, ,
6. vnitkah.ru › kanzashi › kanzashi
7. ru.wikipedia.org › wiki ›
8. bantomaniya.ru › raznoe › istoriya-kanzashi
ДОДАТКИ
Фото № 1 Фото № 2 Фото №3 Фото №4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21 Фото № 22
Інструкційна картка виготовлення круглої пелюстки №1
Послідовність виконання Зображення
Квадратик складається навпіл по діагоналі
Куточки трикутника складаються в середину
Закріплюються за допомогою нитки з голкою
Перевертаємо і куточки ще раз загинаємо до центру.
Складаємо навпіл майбутню пелюстку, щоб куточки знаходилися в середині.
Рівно обрізаємо нижню частину пелюстки
Спаює місце, де обрізали, і розрівнюємо
З таких пелюсток з легкістю вийде гарна квітка.
Інструкційна картка виготовлення гострої пелюстки №2
Послідовність виконання Зображення
Як і в першому випадку, шматочок стрічки складаємо стрічку навпіл по діагоналі
Цей трикутник складаємо навпіл ще раз.
Складаємо навпіл і ще раз.
Нижню частину рівно обрізаємо
Обпалюють обрізану частину, поки вона гаряча, притискаємо пальцями для споювання частин.
Робиться зріз знизу і обпалюють.
Висота пелюстки залежить від лінії зрізу.
Пелюстка може бути з отвором і без нього. У першому варіанті нижній зріз просто обпалюють. У другому цей зріз спаюють над вогнем.
Такі пелюстки без особливих навичок можна зібрати в красиву квітку.
Інструкційна картка виготовлення загострених пелюсток № 3
Техніка виконання Зображення
Візьміть стрічки, масштаб яких дорівнює 4 см. Як завжди, розрізаємо їх на смужки, протяжністю 7 см кожна.
Візьміть відрізок і складіть його по діагоналі на навпіл. Зовні, повинна бути гладка сторона тканини. Візьміть своїми руками паяльник і обріжте стрічку під невеликим кутом. Такий метод роботи, дасть можливість фіксувати і скріплювати краї, а також захистить стрічку від обсипання.
Стрічки згинаємо вздовж лицьовою стороною. Один кінчик зігнутого пелюстки обрізаємо навскоси і смалять запальничкою.
Протилежні куточки просто скріплюємо разом, загнув їх внахлест і встик. Край стрічки також обпалюють. Всі стрічки таким же чином перетворюємо в пелюстки
Пелюстки приклеюємо до основи.
Кожен наступний ряд приклеюємо в просвіт між пелюстками попереднього ряду
В серединку останнього , завершального ряду вставляємо красиву брошку або велику намистину.
Інструкційна картка виготовлення квітки мак № 4
Техніка виконання Зображення
Спочатку виготовляємо тичинки. Беремо чорні нитки і намотуємо між пальцями вісімкою, знімаємо нитки з пальців і «вісімку» перев’язуємо посередині. Рівно обрізаємо кінці ниток і, змочивши клеєм краї ниток, обсипаємо манкою. Тичинки маку готові.
Беремо квадратик зеленої стрічки розміром 5 на 5 см і , краї обпалюємо і прошиваємо. Вкладуємо вату і затягуємо, формуючи кульку.
Це серединка маку. Серединку можна зваляти і з вовни. Обмотуємо кульку коричневими або чорними нитками, поділяючи на дольки.
До низу кульки приклеюємо тичинки.
Беремо червону стрічку шириною 5 см. Робимо викройки пелюсток маку двох розмірів:
- висота 4,5 см, ширина – 4 см. № 1
- висота 5,3 см, ширина – 5 см. № 2 Прикладаємо викройки до стрічки по косій і вирізаємо 10 пелюсток по 5 штук з кожного шаблону . Обпалюємо краї пелюсток над свічкою на вогні (тримаючи не над вогнем, а трохи збоку). Готові заготовки пелюсток відкладаємо і робимо серединку квітки.
Наступним етапом нашої роботи потрібно до серединки з вивороту приклеюємо 5 пелюсток №1 в один ряд по колу, перекриваючи трохи краї пелюсток, потім клеїмо другий ряд пелюсток №1, закриваючи стики пелюсток першого ряду. У третій ряд клеїмо пелюстки №2 , накладаючи в один ряд 8 пелюсток одна на одну з великим напуском.
Досягнення Мізоцького БШМ за 2019-2020 навчальний рік.
Обласні нагороди:
Дипломи: Рівненського обласного центру науково- технічної творчості учнівської молоді. У обласній виставці - конкурсі «Паперовий світ»
Вихованець гуртка «Народна творчість» Назаренко Денис ІІ – місце (керівник гуртка Начева Наталія Анатоліївна),
Вихованка гуртка «Моделювання іграшок -сувенірів» Совик Соломія ІІІ- місце (керівник гуртка Синяк Наталія Петрівна)
Дипломи: Рівненська обласна державна адміністрація управління освіти та науки, «Всеукраїнська новорічно- різдвяна виставка «Новорічна композиція», «Український сувенір»
Вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Павелко Максим (керівник гуртка Миронець Юлія Олександрівна)
Вихована гуртка «Народна творчість» Вознюк Дарина (керівник гуртка Начева Наталія Анатоліївна)
Вихованець гуртка «Народна творчість» Назаренко Денис (керівник гуртків Начева Наталія Анатоліївна)
Вихованка гуртка «Народна творчість» Павлова Вікторія (керівник Начева Наталія Анатоліївна)
Вихованка гуртка « Моделювання іграшок -сувенірів» Синяк Ірина (керівник гурта Синяк Наталія Петрівна)
Вихованка гуртка «Моделювання іграшок –сувенірів» Синяк Вероніка (керівник гуртка Синяк Наталія Петрівна)
Вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Семенюк Вікторія (керівник гуртка Миронець Юлія Олександрівна)
Вихованка гуртка « Флористика та фітодизайн інтерєрів» Федусь Наталія (керівник гуртка Прокопчук Вікторія Юріївна)
Вихованка гуртка « Флористика та фітодизайн інтерєрів» Луцюк Яна (керівник гуртка Прокопчук Вікторія Юріївна)
Вихованка гуртка «Виготовлення іграшок» Корольчук Марія (керівник гуртка Мислінчук Неля Сергіївна)
Вихованка гуртка «Виготовлення іграшок» Кальницька Марія (керівник гуртка Мислінчук Неля Сергіївна)
Диплом: Рівненського обласного центру науково- технічної творчості учнівської молоді. У виставці- конкурсі технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно! »
Вихованець гурка «Космічного макетування та моделювання» Курус Даниїл І- місце (керівник гурта Миронець Микола Григорович)
Вихованець гуртка «Конструювання транспортної техніки» Павелко Максим І місце (керівник гуртка Миронець Микола Григорович)
Вихованець гуртка «Конструювання транспортної техніки» Семенюк Юрій І місце (керівник гуртка Миронець Микола Григорович)
Вихованка гуртка «Моделюання іграшок сувенірів» Синяк Ірина - ІІІ місце (керівник гуртка Синяк Наталія Петрівна)
Вихованка гуртка «Моделюання іграшок сувенірів» Веремейчик Вікторія - ІІІ місце (керівник гуртка Синяк Наталія Петрівна)
Диплом: Рівненського обласного центру науково- технічної творчості учнівської молоді. Обласний конкурс декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Вихованець гуртка «Народна творчість» Мартинюк Веніамін ІІІ –місце (керівник гуртка Начева Наталія Анатоліївна)
Вихованка гуртка «Народна творчість» Вознюк Дарина ІІІ –місце (керівник гуртка Начева Наталія Анатоліївна)
Вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» Синяк Вероніка ІІІ – місце (керівник гуртка Синяк Наталія Петрівна)
Вихованка гуртка «Бісероплетіння » Совик Соломія ІІ– місце (керівник гуртка Синяк Наталія Петрівна)
Вихованка гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єрів » Федусь Наталія ІІІ – місце (керівник гуртка Прокопчук Вікторія Юріївна)
Подяки колективу Мізоцького будинку школярів та молоді Рівненської обласної державної адміністрації управління освіти і науки , за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір», а також за пропаганду серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи та активну участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно – різдвяної виставки «Новорічна композиція»
Керівник гуртка Синяк Наталія Петрівна приймала участь у І турі XVІІ обласного конкурсу – ярмарку педагогічної творчості у номінації «Позашкільна освіта» де здобула ІІ місце.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ
“ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”!
10.07.2020 / Новини, Новини освіти
Підведено підсумки онлайн конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», який проводився з 29 травня по 22 червня 2020 року.
На конкурс надійшло 236 робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх районів області, об’єднаних територіальних громад, міста Дубно, та 57 робіт із 11 закладів професійної (професійно-технічної освіти).
Відповідно до рішення журі, визначено переможців за напрямами, а саме:
«Художнє різьблення по дереву»
Олександрука Владислава, вихованця Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІІ місце);
«Вироби з природних матеріалів»
Сидорук Ольгу, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІІ місце);
«Бісероплетіння»
Совик Соломію, вихованку Мізоцького будинку школярів (ІІ місце);
«Тканепластика»
Демчук Любов, ученицю Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад (ІІ місце);
«Паперопластика»
учасників Зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (І місце);
«В’язання шпицями, гачком»
Федусь Наталію, вихованку Мізоцького будинку школярів (ІІІ місце);
«М’яка іграшка»
Басюк Вікторію, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);
«Гончарство, кераміка»
учасників Зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце).
Щиро вітаємо переможців і призерів конкурсу з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!
За інформацією Відділ освіти Здолбунівської РДА
У К Р А Ї Н А
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Н А К А З
28. 01. 2020
м. Рівне № 02
Про підсумки обласного етапу
Всеукраїнської новорічно-різдвяної
виставки «Новорічна композиція»
Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2019 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 21 січня 2019 року №08, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2019 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».
Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі
НАКАЗУЮ:
1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», що додається, взяти до уваги.
2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів»Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» за високий рівень виконання робіт та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ:
за напрямом «Стилізована ялинка»:
колектив вихованців гуртка «Бісероплетіння»Рудківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник КЛІМУК Наталія Петрівна);
ФЕДЧУК Ілону, ученицю Більськовільського навчально-виховного комплексу«загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник КЛІМУК Надія Олексіївна);
МІРКЕВИЧ Ірину, вихованку гуртка «Умілі руки» опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району (керівник БОЙЦУН Світлана Василівна);
РОГАШКО Ірину, ученицю 4 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району(керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);
ЛАВРІН Софію, вихованку театру моди «Кралечка» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник БАБАК Віта Миколаївна);
колектив вихованців гуртка «Прикладні мистецтва» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (керівник МАЛЕВАНЧУК Людмила Іванівна);
БОЙТКО Анну, вихованку гуртка «Майстерня творчості» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник ГЕЦЬКО Тетяна Павлівна);
ГЕЛЕШКО Мар’яну, вихованку гуртка «Творчі ручки» Зорянського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Рівненської районної ради (керівник ГЕЛЕШКО Надія Віталіївна);
НОВАКА Богдана, учня 9 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради (керівник АВЧУК Марія Валеріївна);
за напрямом «Новорічна композиція»:
ДЕРКАЧ Ганну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ПОВЖИК Надія Павлівна);
ПАРФЕНЮК Анастасію, МАРЧУК Христину вихованок гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (керівник ФОНОВА Марія Віталіївна);
ШНИРУК Софію, ученицю 5 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району (керівник ШНИРУК Вікторія Михайлівна);
КАЛІНІНУ Анастасію, ученицю Птицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради(керівникКРАВЕЦЬ Наталія Володимирівна);
колектив учнів Перекальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник НЕСТЕРУК Алла Володимирівна);
МЕЛЬНИЧУК Вероніку, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Радивилівського Будинку школяра Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник МЕЛЬНИЧУК Олена Ростиславівна);
ПРОСЮК Наталію, вихованку гуртка «Паперокручення» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ЧЕПУР Юлія Олегівна);
ГУЗИК Софію, ученицю 8 класу Корнинського ліцею імені Свіржевського Р. П. Корнинської сільської ради Рівненського району (керівник ДРАГАН Ольга Василівна);
ФЕДОРЧУК Наталію, вихованку гуртка «Мистецтво екібани» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ТЕРНОВЕЦЬ Наталія Василівна);
учнів 6 класу, вихованців гуртка «Чарівний олівець» Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник БАКУНЕЦЬ Лариса Андріївна);
ЗУБРИК Вікторію, МИХАЛЬЧУК Олександру, вихованок гуртка «Основи валеології» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ЛУЦИШИН Світлана Михайлівна);
за напрямом «Новорічний букет»:
ХАРЧУКА Юрія, учня 6 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ХАРЧУК Тамара Іванівна);
за напрямом «Новорічний вінок»:
КОЗАЧОК Тетяну, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);
ПИЛИПЕЯ Дмитра, учняІллінського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ПИЛИПЕЙ Аліна Володимирівна);
ПАНАСЮК Тетяну, ученицю 8 класу Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник СМАЛІЙЧУК Юлія Вікторівна);
КОРНІЙЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Калинонька» комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник НЕСТЕРУК Світлана Миколаївна);
ГАВРИЛЮК Діану, вихованку гуртка «Паєткоплетіння» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);
МАКАРЧУК Ольгу, ученицю 9 класу опорного закладу «Городоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рівненської районної ради (керівник МАКАРЧУК Анна Григорівна);
за напрямом «Новорічна картина чи колаж»:
ДОВЖИК Поліну, ученицю 3 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);
ОКСЕНЮК Сніжану, вихованку гуртка «Мистецтво екібани» навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей)-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Т.Г.Шевченка Острозького району (керівник КОВАЛЬЧУК Тетяна Юріївна);
СІРУК Богданну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник КОРСЮК Олена Констянтинівна);
ОГОРОДНІК Дарину, вихованку гуртка «Юний столяр» Рокитнівського комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник ДЕНИСЮК Олександр Петрович);
ГАВРИЛЮК Анастасію, вихованку гуртка «Екосвіт»комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ШЕХТЕР Лілія Миколаївна);
за напрямом «Новорічний подарунок»:
ЯНЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Веселка» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ВАСИЛЕЦЬ Валентина Дмитрівна);
СМОЛЯРЧУК Камілу, ученицю 4 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник ЗАВАДСЬКА Галина Федорівна);
ЛЕВЧЕНКО Анастасію, ученицю 3 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник ТКАЧУК Оксана);
АЛЄКСЄЄВУ Іванну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Дубровицького центрупозашкільної освіти Дубровицької районної ради (керівник ГУРИК Людмила Петрівна);
КОРОБКУ Захара, вихованця гуртка «М’яка іграшка» Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (керівник КОРОБКА Людмила);
КОВАЛЬЧУК Яну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (керівник КИЧАЛЮК Валентина Леонідівна);
ВОЙТКА Тимофія, члена шкільного лісництва «Сосновий бір» Клесівської загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);
ЗВІРКОВСЬКУ Ілону, ученицю 6 класу, вихованку гуртка «Народна творчість» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради (керівник КОТИК Лариса Павлівна);
БЕНЗЮК Євлалію, вихованку гуртка «Оберіг» комунального закладу «Сарненський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник КОМАР Галина Іванівна);
КАМІННИК Софію, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради (керівник КОТИК Лариса Павлівна);
НОВАК Іванну, вихованку гуртка «Аплікація соломою» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник БОНДАР Тетяна Віталіївна);
за напрямом «Сюжетна композиція»:
РОГАШКА Валентина, учня 9 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);
ГОЛОСИНЮКА Дмитра, вихованця гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ПОРОВЧУК Лідія Леонідівна);
ВОЙТОВИЧА Владислава, учня 6 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ЧЕРНЯКОВИЧ Світлана);
МАТЮХУ Ярославу, ученицю 8 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ПОЛЮХОВИЧ Ольга Степанівна);
МЕЛЬНИЧУК Мар’яну, вихованку гуртка «Чарівні пальчики» Радивилівського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник КІВЕЛЬОВА Валентина Дмитрівна);
НОВАК Христину, вихованку гуртка «Оберіг» комунального закладу «Сарненський будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник КОМАР Галина Іванівна);
ОВСІЙЧУКА Андрія, учня 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради (керівник ДОРОНІНА Галина Василівна).
2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за високий рівень виконання робіт
переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:
за напрямом «Стилізована ялинка»:
ЧИЧУ Олександру, вихованку гуртка «Гаптування шовковими стрічками» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник МАРЧУК Ірина Ігорівна);
ГОМЕНЮК Поліну, вихованку гуртка «Юні друзі природи» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);
ЯНІЦЬКУ Любаву, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);
МАЙСТРУКА Андрія, вихованця гуртка «Рукотворне мистецтво» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);
СТЕЛЬМАХ Вікторію, ПЕТРУК Ірину, вихованок гуртка «Флористика та живопис» Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник КРИЖАНСЬКА Наталія Сергіївна);
ТЄВЕЛЄВА Олександра, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (керівник ХОМИЧ Віталій Васильович);
СИМОНЮК Ангеліну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (керівник ГЕРМАН Надія Вікторівна);
АЛАЛІНУ Владиславу, ученицю 1 класу, АЛАЛІНУ Марту, ученицю 3 класу Горбаківського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник МАШЛАЙ Лілія Василівна);
ІЛЛЮК Зоряну, ученицю 3 класу Іллінського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ШКУЦЬ Наталія Олександрівна);
ДЯЧУКА Владислава, вихованця гуртка «Бабусина школа» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ГРЕЧИЧ Раїса Дмитрівна);
ВІЮКА Максима, учня 4 класу Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ОСИПЧУК Алла Василівна);
УСИК Любов, ученицю 1 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник СТОЛЯРЧУК Світлана Василівна);
БОЙЦУН Дарину, ученицю 4 класу опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району(керівник БОЙЦУН Світлана Василівна);
МАШТУ Сніжану, вихованку гуртка бісероплетіння «Намистинка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник МАКСИМЮК Жанна Богданівна);
РЯСКУ Іллю, вихованця гуртка «Оригамі» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник РЯСКА Ірина Віталіївна);
РОЇК Ангеліну, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Фантазія» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);
КОРЕНДОВИЧ Дар’ю, ученицю 8 класу Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник КОРЕНДОВИЧ Тетяна Миколаївна);
КОНЮШИК Марію, ученицю 5 класу Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КИСІЛЬЧУК Марія);
ТИМОЩУК Божену, ученицю 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОНЮКЕВИЧ Інна Йосипівна);
ДМИТРУК Дарину, ученицю 2 класу Микитицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ДМИТРУК Ірина Анатоліївна);
СТРІЛЬЧУКА Олександра, учня 6 класу Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ГЕРУС Вікторія Василівна);
ПОТАПЧУКА Романа, вихованця гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (керівник ХОМИДЮК Олена Анатоліївна);
ЯРОЩУКА Дмитра, учня 2 класу філії Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району в селі Липа (керівник ЧУЧМАН Оксана Тарасівна);
НЕЧИПОРИКА Юрія, учня 8 класу Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник НЕЧИПОРИК Валентина Петрівна);
ПЕРІШКО Ілону, вихованку гуртка «Аплікація соломкою» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник ДУКА Наталія Анатоліївна);
ГМИР Богдану, ученицю 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ДЕЛІДОН Людмила Василівна);
НЕСТЕРУКА Станіслава, учня 4 класу Перекальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник СИДОРЧУК Тетяна Василівна);
вихованців гуртка «Юні охоронці природи» П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради (керівник ПОЛЯКОВА Ольга Володимирівна);
МАЗУРЕЦЬ Надію, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);
колектив вихованців початкового технічного моделювання Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);
ГЛУХУ Ілону, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);
колектив учнів 3 — 4 класів Івачківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Здолбунівської районної ради (керівники ТХОР Тетяна Василівна, ЛИС Людмила Володимирівна);
ГЕРАСИМЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Плетіння бісером» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник ДОБРОВОЛЬСЬКА Лариса Василівна);
АРГУТУ Юрія, вихованця гуртка «Еколог» Борщівської гімназії Малолюбашанскої сільської ради Костопільського району (керівник ВЕРЕМЕЙЧУК Тамара Адамівна);
ТАРГОНСЬКУ Софію, ученицю 5 класу, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Бичалької філії опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської селищної ради Костопільського району (керівник РОМАНЮК Наталія Вікторівна);
ГАЛАСА Владислава, учня 4 класу, вихованця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської селищної ради Костопільського району (керівник РОМАНЮК Наталія Вікторівна);
АРТИНЮКА Валентина, учня 3 класу, АРТИНЮК Аліну, ученицю 2 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник АРТИНЮК Наталія Вікторівна);
КОВАЛЬ Оксану, ученицю7класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник КОВАЛЬ Надія Михайлівна);
КОЛУН Валерію, ученицю 5 класу Жильжанської філії опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської селищної ради Костопільського району (ГОНЧУК Оксана Сергіївна);
КУХАРЧУК Наталію, вихованку творчої студії «Майстерня квітів» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник КІРНОЗ Зоряна Андріївна);
ЛІЩУК Катерину, вихованку гуртка «Диво-квіти» Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (керівник ЛІЩУК Оксана Север’янівна);
БОНДАРЧУК Анастасію, вихованку гуртка «Образотворче мистецво» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПЕТРУЛЯ Тетяна Василівна);
ДАЦЮК Варвару, вихованку гуртка «Гончарик» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник АНДРИЇШИН Оксана Григорівна)
КОВАЛЬЧУК Злату, ученицю 2 класу, вихованку гуртка «Калинове намисто» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);
НИЧИПОРУКА Арсена, учня 8 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник НИЧИПОРУК Мар’яна Степанівна)
ФЕДЧУКА Владислава, учня 2 класу, вихованця гуртка «Калинове намисто» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);
БОЙКО Аліну, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);
СТАДНИЦЬКУ Анну, вихованку гуртка «Соломоплетіння» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ЧЕПУР Юлія Олегівна);
ЖЕКУ Юлію, ученицю 10 класу Великоолексинського ліцею Шпанівської сільської ради Рівненського району (керівник ЛИНЬ Оксана Петрівна);
ЛЕСКОВЕЦЬ Тетяну, ученицю 4 класу опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Рокитнівської районної ради (керівник КУЛАКЕВИЧ Галина Антонівна);
КОНОНОВУ Соломію, ученицю 2 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник КОРІНЕЦЬ Світлана Василівна);
НОВОСИЛЕЦЬКОГО Романа, учня 1 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ОНІСКОВЕЦЬ Ірина Миколаївна);
вихованців гуртка «Майстерня творчості» Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник БАЄЧКО Наталія Петрівна);
ВОЙТКО Анну, вихованку гуртка «Майстерня творчості» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник ГЕЦЬКО Тетяна Павлівна);
СОЛОВЙОВУ Олександру, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ЗАХАРЧУК Надія Ігорівна);
БУЙНУ Марію, вихованку гуртка «Казкові фантазії» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЕНКО Світлана Михайлівна);
ЦОБУ Артема, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);
ОВЕРЧИКА Дмитра, ВАСИЛЕЦЬ Софію, учнів 2 класу, вихованців гуртка «Диворученьки» Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник МАРТИНЮК Руслана Іванівна);
ГРИГОРЧУК Анну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник БРЕЧКО Тетяна Володимирівна);
ЗІНЯКІНУ Діану, вихованку гуртка «Фантазійний всесвіт рукоділля» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник КОРОЛЬЧУК Інна Мирославівна);
АНЦИБОРА Анатолія, вихованця гуртка «Основи дизайну» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник БІЛАН Олена Михайлівна);
ЖУРИК Анастасію, ЮРКО Уляну, ЧЕРНЕГУ Анну, СТАРОВОЙТ Аліну, учениць 5 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради (керівник ОДНОРОГ Ольга Василівна);
колектив вихованців гуртка «Знавці лікарських рослин» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ВЛАСЮК Лариса Миколаївна);
за напрямом «Сюжетна композиція»:
КЛЯПЧУК Марину, вихованку гуртка «Паперокручення» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ПРОКОПЧУК Лілія Іванівна);
СТАСЮКА Тараса, вихованця гуртка «Технічний дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник КРУЧЕК-СОСНОВЧИК Ірина Володимирівна);
ДЯЧУК Кароліну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЛЮШИН Оксана Юріївна);
ВОЗНЮК Наталію, ДЕНИСКО Маргариту, вихованок гуртка «Флористика та живопис» Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник КРИЖАНСЬКА Наталія Сергіївна);
ТКАЧУК Любов, вихованку гуртка«М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ПОВЖИК НадіяПавлівна);
ЮСЬКА Григорія, учня 1 класу Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник СОКОЛ Валентина Віталіївна);
колектив вихованців гуртка «Лідер» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник КОВАЛЬЧУК Іванна Михайлівна);
РОГАШКА Валентина, учня 4 класу, вихованця гуртка «Паперовий світ» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);
ХАРЧУК Анну, ученицю 2 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник КЛІМЧУК Ольга Андріївна);
КОРЧАКОВСЬКУ Дарину, ученицю 2 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник КЛІМЧУК Ольга Андріївна);
СТАСЮКА Владислава, учня 2 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник ВОДЯНИЦЬКА Ганна Валентинівна);
ТОКАРЦЯ Олександра, учня 6 класу, ТОКАРЕЦЬ Ганну, ученицю 4 класу Староносовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ТОКАРЕЦЬ Наталія Іванівна);
РОМАНЮК Катерину, ученицю 6 класу Микитицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ГОТЮК Михайло Іванович);
СОБЧУК Ангеліну, ученицю 1 класу, СОБЧУКА Тараса, учня 4 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради (керівник СОБЧУК Тетяна Василівна);
КРИВОРУЧКА Артема, вихованця гуртка «Тістопластика» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник КРИВОРУЧКО Світлана Мартинівна);
ПАРЧУКА Миколу, учня 3 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ПОЛЮХОВИЧ Павлина Михайлівна);
ТУРУКА Артема, вихованця комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МОРОЗ Любов Петрівна);
НАЗАРЕНКА Дениса, вихованця гуртка «Народна творчість» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник НАЧЕВА Наталія Анатоліївна);
МОШКУНА Арсена, учня 6 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
СТАДНИЦЬКОГО Владислава, вихованця гуртка «Соломоплетіння» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (керівник ЧЕПУР Юлія Олегівна);
БОЯРЧУКА Михайла, учня 3 класу, БОЯРЧУКА Олександра, учня 1 класу Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської районної ради (керівники ЯКОВЧУК Світлана Миколаївна, ПОЛІЩУК Тетяна Михайлівна);
ДЕЛЕЙЧУК Вікторію, ученицю 9 класу Кисорицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради (керівник ПАНЬКО Світлана Всеволодівна);
БОГДАНЦЯ Юрія, ТАРГОНСЬКУ Марію, ТРОХИМЧУК Олену, ПРИЛЕПУ Іллю, вихованців гуртка «Фомпластика» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник ХОЛЯВА Юлія Анатоліївна);
ГУДІМОВУ Софію, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ГАЛУШКО Олеся Григорівна);
колектив учнів 1-4 класів Рудня-Карпилівської загальноосвітньої школи І ступеня Клесівської селищної ради (керівник МАРТИНЮК Наталія Михайлівна);
ГРИГОРЧУК Анну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник БРЕЧКО Тетяна Володимирівна);
МОРЯК Валерію, вихованку гуртка «Диво-квіти» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник ЧЕРНЯК Вікторія Олександрівна);
ЧЕРНЯК Любаву, вихованку гуртка «Диво-квіти» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник ЧЕРНЯК Вікторія Олександрівна);
за напрямом «Новорічна композиція»:
СТАСЮК Поліну, вихованку гуртка «Макраме» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник МАРЧУК Ірина Ігорівна);
ПОП’ЯК Дарину, вихованку гуртка «Народна лялька» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИДОРЧУК Тетяна Аркадіївна);
ВОЛОВОДІК Марину, вихованку гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИРОТЮК Інна Ігорівна);
КУЦУ Діану, вихованку гуртка «Флористика та живопис» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник НОВАК Світлана Ростиславівна);
СЕРГІЙЧУК Ольгу, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник СКІБЧИК Галина Мирославівна);
БОЛЬШУЮ Аліну, ученицю 8 класу Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник КАРТАВА Оксана Віталіївна);
ТАЛАЩУКА Олександра, вихованця гуртка «Оригамі» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ТАЛАЩУК Наталія Олександрівна);
ГОРДІЙЧУК Маргариту, РАДЗЕВИЛЮК Аріну, вихованок гуртка «Умілі руки» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник БІЛЯК Алла Юліанівна);
ВЕРБУ Соломію, вихованку гуртка «Перевесло» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ЇХАЛО Віта Юріївна);
НЕВІДОМСЬКУ Поліну, ученицю 4 класу, вихованку гуртка «Своїми руками» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради (керівник НЕВІДОМСЬКА Оксана Дмитрівна);
ФЕДЮШКО Вікторію, ученицю 5 класу, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник ХАРЧУК Тамара Іванівна);
ШНИРУК Софію, ученицю 5 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району (керівник ШНИРУК Вікторія Михайлівна);
ВІТЧУК Злату, ученицю 3 класу Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник КОРЕНДОВИЧ Тетяна Миколаївна);
ОНУФЕРА Владислава, учня 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник КОНЮКЕВИЧ Інна Йосипівна);
ПЕРЕТУ Катерину, ученицю 9 класу комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник НЕСТЕРУК Світлана Миколаївна);
БРОНСЬКУ Дарію, вихованку гуртка «Юні друзі природи» комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (керівник КОНДРАТЮК Валентина Анатоліївна);
ХОМЕДЮК Христину, ученицю 9 класу Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник ХОМЕДЮК Тетяна Іванівна);
ДЕНИСЮК Ярославу, вихованку гуртка «Сувенір» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник КУЗІНА Марія Павлівна);
САВЧУК Вікторію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник КРАВЧУК Ольга Платонівна);
ПАВЕЛКА Максима, вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник МИРОНЕЦЬ Юлія Олександрівна);
ЛУЦЮК Яну, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єрів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник ПРОКОПЧУК Вікторія Юріївна);
АЛЕКСАНДРУКА Владислава, вихованця студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник ЛЕВЧУК Андрій Олегович);
МАНТИЦЬКУ Анну, МОРДЮК Анастасію, вихованок студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);
УКРАЇНЕЦЬ Божену, вихованку гуртка «Початкове технічне моделювання» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник ЯКУБОВИЧ Тетяна Володимирівна);
АРТИНЮК Анастасію, ученицю 4 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник АРТИНЮК Наталія Вікторівна);
КУХАРСЬКУ Вікторію, ученицю 7 класу Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник МОХНАР Руслана Анатоліївна);
СКУБУ Вікторію, ученицю 8 класу Бичальської філії опорного закладу «Деражненський ліцей» Костопільського району (керівник ТАРГОНСЬКА Тетяна Адамівна);
КАЛЕБСЬКОГО Давида, учня 7 класу навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Т.Г. Шевченка Острозької районної ради (керівник БІЛИК Валентина Леонідівна);
ПРОДОУСА Ярослава, ОЛІФЕРЧУКА Андрія, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (керівник МАРЧУК Тетяна Мілентіївна);
КОШЕЛЬНИК Оксану, вихованку гуртка «Основи флористики та фітодизайну» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ЖАБОРИНСЬКА Вікторія Миколаївна);
ГЛАДУНА Павла, учня 7 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
ОЛЕСНИЦЬКУ Іустину, ученицю 5 класу, вихованку гуртка «Умілі ручки» філії «Башарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник КІВЕЛЬОВА Валентина Дмитрівна);
КАМІНСЬКОГО Максима, учня 4 класу, вихованця гуртка «Калинове намисто» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);
БОГУСЛАВСЬКУ Божену, ШТИЮК Дарину, ВАСИЛЮК Юстину, вихованців гуртка «Образотворче мистецво» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПЕТРУЛЯ Тетяна Василівна);
РАЧУК Вікторію, ученицю 9 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);
КОНЦИМАЛ Діану, КОНЦИМАЛА Валерія, КОНЦИМАЛА Дмитра, учнів Голишівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської районної ради (керівник КОНЦИМАЛ Руслана Миколаївна);
ЗУБОК Олександру, ученицю 2 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія» Рокитнівської районної ради (керівник КУЛАКЕВИЧ Галина Миколаївна);
КРИВДУ Соломію, вихованку гуртка «Креативне рукоділля» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник КРИВДА Тетяна Федорівна);
ЛОПАНЧУК Іванну, ученицю 3 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ЛАЗАРЕЦЬ Ольга Петрівна);
колектив вихованців групи продовженого дня «Веселка» загальноосвітньої школи І ступня Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник КОЛЯДКО Ілона Олегівна);
СИДОРУК Вікторію, ученицю 7 класу Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ОХРІМЕНКО Тетяна Юріївна);
КОВАЛЬЧУК Вікторію, ученицю 2 класу Сарненської спеціалізованої школи розвитку І ступеня №5 Сарненської районної ради (керівник ДУДАРИК Альона Миколаївна);
КАРПЕЛЮКА Андрія, вихованця гуртка «Золота голка» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник КАРПЕЛЮК Надія Володимирівна);
КОЗАЧУКА Артура, КОВАЛЯ Дениса, вихованців гуртка «Обробка конструкційних матеріалів» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ТУШИЧ Василь Миколайович);
ТВЕРДУ Катерину, ученицю 5 класу Карасинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник БАЛИНСЬКА Анастасія Василівна);
КОТЯШ Ірину, вихованку гуртка народної творчості Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник БОРАТИНСЬКА Валентина Петрівна);
МОМОТЮК Емілію, вихованку гуртка «Краса і здоров’я» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник МОТЮК Олеся Михайлівна);
САВОРОНУ Вадима, вихованця гуртка художньої технічної творчості «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник КОЗАКЕВИЧ Тетяна Мирославівна);
МОРДАС Маргариту, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник ЗАЙКО Марина Юріївна);
БУЛАН Маргариту, вихованку гуртка «Фантазійний всесвіт рукоділля» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник КОРОЛЬЧУК Інна Леонідівна);
КОСТЮК Оксану, ДОЦЮК Ксенію, учениць 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради (керівник КОТИК Лариса Павлівна);
ГОРДІЙЧУК Єву, ученицю Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради (керівник САВЧУК Марія Валеріївна);
НОВОСАДА Ярослава, ПАРУБОЧУ Мирославу, учнів 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Рівненської міської ради (керівник СЕРНЮК Віта Леонтіївна);
ПОТАПЧУК Анну, ГАРМАТУ Анну, вихованок Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (керівник МОСКАЛИК Тетяна Василівна);
САЧУКА Тимофія, учня 1 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради;
ГУЩІНУ Аліну, ученицю 2 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Рівненської міської ради (керівник СИПАТА Світлана Іванівна);
за напрямом «Новорічний букет»:
КИРБИШ Діану, вихованку гуртка «Оригамі» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ПРОКОПЧУК Лілія Іванівна);
МЕЛЬНИЧУКА Сергія, вихованця гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник МЕЛЬНИЧУК Вікторія Володимирівна);
ФЕДОРУК Олену, вихованку гуртка «Живограй» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ТРИЩУК Галина Борисівна);
МІСЬКЕВИЧ Анну, ученицю 9 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник ЯРЕМЧУК Юлія Гнатівна);
КАРПОВИЧА Богдана, вихованця гуртка «Бісероплетіння» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник КУЗІНА Марія Павлівна);
ФЕДУСЬ Наталію, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єрів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник ПРОКОПЧУК Вікторія Юріївна);
АРТИНЮКА Дениса, учня 9 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник АРТИНЮК Наталія Вікторівна);
ДАЦИШИНУ Анастасію, вихованку творчої студії «Майстерня квітів» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник КІРНОЗ Зоряна Андріївна);
КОЗИНЕЦЬ Катерину, вихованку гуртка «Бісерне сяйво» Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ДОРОШКО Лариса Петрівна);
ВОРОНЦОВУ Анну, вихованку гуртка «Казкові фантазії» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЕНКО Світлана Михайлівна);
за напрямом «Новорічний вінок»:
БУБЛЕЙ Діану, вихованку гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИРОТЮК Інна Ігорівна);
МОРДАС Софію, вихованку гуртка «Народна творчість» Великожолудського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник КИЛЮШИК Катерина Миколаївна);
ШЕРШЕНЬ Мирославу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (керівник ГЕРМАН Надія Вікторівна);
КУПРІЙ Вікторію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (керівник КАПІТУЛА Наталія Петрівна);
ПИЛИПЕЯ Дмитра, учня 8 класу Іллінського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ПИЛИПЕЙ Аліна Володимирівна);
ПРИХОДЬКА Артема, учня 5 класу Малятинського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ЧОРНОУС Олена Леонідівна);
МІСЮРУ Ольгу, ЛУКАЩУК Вікторію, вихованку гуртка «Оберіг» Бочаницького навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ПОЛІЩУК Наталія Степанівна);
ЖАРСЬКОГО Артема, учня 1 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник СТОЛЯРЧУК Світлана Василівна);
колектив учнів 3 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник РОЗУМНЮК Надія Миколаївна);
БУРЕЦЬ Олександру, ученицю 8 класу опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району (керівник БОЙЦУН Світлана Василівна);
САЛІЙЧУКА Михайла, вихованця гуртка «Плетіння на рамках» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник САЛІЙЧУК Марія Володимирівна);
ХМІЛЬ Вікторію, ученицю 6 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник ФЕДОРЧУК Тетяна Валеріївна);
СОЙКО Софію, ученицю 8 класу Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник СОЙКО Оксану Федорівну);
ПАНАСЮК Тетяну, ученицю 8 класу Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник СМАЛІЙЧУК Юлія Вікторівна);
САВІНОВУ Анастасію, ученицю 4 класу Птицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (керівник КРАВЕЦЬ Наталія Володимирівна);
ОМЕЛЯНЮКА Юрія, учня 2 класу Варковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради (керівник ВОВЧИК Юлія Юріївна);
ОМЕЛЯНЮК Анну, ученицю 6 класу Варковицької гімназії Дубенської районної ради (керівник КОНДРАТЮК Валентина Анатоліївна);
ГАПОНЮК Софію, ученицю 9 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник АНДРУШКО Любов Іванівна);
ВОЗНЮК Дарину, вихованку гуртка «Флористики та живопису» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник НАЧЕВА Наталія Анатоліївна);
ДМИТРУХУ Діану, вихованку студії декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);
САВЧУК Аліну, вихованку гуртка «Народна творчість» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник ОТЛИВАНСЬКА Ганна Георгіївна);
БОНДАР Ярославу, вихованку гуртка «Штучні квіти» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник СОЛОНЕНКО Наталія Анатоліївна);
ОТЕПКО Дарину, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ЗВІЗДЕЦЬКА Наталія Михайлівна);
ШПАК Софію, вихованку гуртка «Сувенір» Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (керівник ЧАРКО Тетяна Святославівна);
КОЛЕСНИК Яну, ученицю 7 класу Немирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ШУЛЯК Валентина Вікторівна);
ПРОКОПЧУКА Марка, учня 3 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
ЗАЛІЗНЯК Ірину, ученицю 4 класу, вихованку гуртка «Калинове намисто» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);
ЧЕРВОНУ Марію, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник КОШЕЛЬНИК Ліна Вікторівна);
КОШЕЛЬНИК Карину, КОШЕЛЬНИК Стефанію, вихованок гуртка «Основи екологічних знань» комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник СПАС Олеся Василівна);
МИРОНЧУК Ірину, вихованку гуртка «Бісероплетіння» комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ДОРОЩУК Зоряна Миколаївна);
СТОРОЖУК Тетяну, вихованку гуртка «Шовкова стрічка» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник КРАВЧУК Мар’яна Володимирівна);
РАХМАНОВУ Анастасію, вихованку гуртка «Людина і довкілля» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (керівник НАУМОВИЧ Оксана Юріхвна);
БАКУНЕЦЬ Поліну, ученицю 2 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник КОРІНЕЦЬ Світлана Василівна);
ШЕЛЬЧУКА Максима, учня 4 класу Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ЦАРУК Людмила Михайлівна);
ОПАНАСЕЦЬ Дарину, вихованку гуртка «Флористика» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (ОПАНАСЕЦЬ Наталія Степанівна);
СИЖУК Каріну, ученицю 10 класу Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (керівник ЦАРУК Наталія Миколаївна);
СИМОНЕНКО Анастасію, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);
САЧУК Катерину, вихованку гуртка художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник САЧУК Алла Костантинівна);
ТХОРУКА Святослава, учня 4 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад № 14» Рівненської міської ради (керівник ПОПЧУК Наталія Володимирівна);
за напрямом «Новорічна картина чи колаж»:
ІЛЮК Оксану, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);
ЧИКАЛЮК Соломію, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);
ЧУБ Емілію, вихованку гуртка «Рукотворне мистецтво» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);
КОВТУН Маргариту, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);
ПЕТРОВУ Софію, вихованку гуртка «Виготовлення виробів із бісеру» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);
БУТЕЄЦЬ Ангеліну, вихованку гуртка «Художня вишивка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник БУТЕЄЦЬ Наталія Володимирівна);
ЛЯШИКА Іллю, вихованця гуртка «Народна творчість» Ромейківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник ГОРОДНА Мирослава Антонівна);
БУТЕЄЦЬ Каріну, вихованку гуртка «Художня вишивка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник БУТЕЄЦЬ Наталія Володимирівна);
колектив учнів 7 класу Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник МІРКЕВИЧ Катерина Сергіївна);
ДРУЗЮК Ірину, ученицю 10 класу Симонівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ДРУЗЮК Ольга Іванівна);
ПОПОВУ Анастасію, ученицю 10 класу Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник ДЖИГУН Любов Петрівна);
ЛЕВЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Оберіг» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник НИКИТЮК Олена Валентинівна);
ЛЯСУ Юлію, ученицю 5 класу опорного закладу «Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району (керівник БОЙЦУН Світлана Василівна);
МАРТИНЮК Соломію, вихованку гуртка «В’язання гачком» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник КНЯЗЬ Алла Володимирівна);
САЛІЙЧУК Анну, вихованку гуртка «Плетіння на рамках» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник САЛІЙЧУК Марія Володимирівна);
СИДОРЧУК Каріну, ученицю 9 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник СИДОРЧУК Інна Миколаївна);
ГОРДІЙЧУК Христину, ученицю 4 класу філії Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району в с. Липа (керівник ТАРАСЕНКО Валентина Миколаївна);
ПЛЕЩЕНКА Вячеслава, учня 8 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району (керівник ВОЙТОВА Катерина Петрівна);
ЦАРУК Софію, вихованку гуртка «Паперопластика» Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (керівник ГУРИК Людмила Петрівна);
СІРКО Олександру, ученицю 6 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник СІРКО Іванна Станіславівна);
колектив вихованців «Талановиті пальчики» Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ЛОМАКО Марія Володимирівна);
ТАРАСЮК Софію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МОРОЗ Любов Петрівна);
САПРИКІНУ Дар’ю, ученицю 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівник САПРИКІНА Ольга Василівна);
КОРОЛЬЧУК Марію, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник МИСЛІНЧУК Неля Сергіївна);
МИХАЛЬЧУК Єлизавету, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);
СІВУК Тетяну, ученицю 8 класу Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник СІВУК Ірина Володимирівна);
КОМАР Кароліну, вихованку гуртка «Паєткоплетіння» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);
СОСНОВСЬКУ Яну, вихованку гуртка «Арт-майстерня декоративно-ужиткового мистецтва» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ЛИС Оксана Анатоліївна);
ПЕТРУК Анастасію, вихованку гуртка «Художній дизайн» Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (керівник ЗЕЛІНСЬКА Марія Ростиславівна);
БОРИСОВУ Тетяну, вихованку гуртка «Квілінг» Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (керівник ЧАРКО Тетяна Святославівна);
МАТЮШОК Ірину, ученицю 7 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
ПОЛІМАРЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Паперопластика» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник ПОЛІМАРЧУК Зоряна Олексіївна);
БРАЖНІКОВУ Ангеліну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник ПОЛІМАРЧУК Зоряну Олексіївна);
ПОЛТАРІНУ Ольгу, вихованку гуртка «Пап’є-маше» комунального закладу «Сарненського районного Будинку дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник КАМЗЬОЛ Віта Степанівна);
ЦУМАН Софію, ученицю 8 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка Сарненської районної ради (керівник РОМАШКО Людмила Миколаївна);
ВЕРГУН Злату, вихованку гуртка «Казкові фантазії» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЕНКО Світлана Михайлівна);
КНЬОВЦЯ Дмитра, вихованця гуртка «Основи дизайну» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник БІЛАН Олена Михайлівна);
МЕЛЬНИЧУК Каріну, вихованку гуртка народної творчості Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник БОРАТИНСЬКА Валентина Петрівна);
БАЛДИЧА Вадима, учня 7 класу, БАЛДИЧА Юрія, учня 5 класу, БАЛДИЧ Маргариту, ученицю 2 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради (керівник ШАРАБУРА Оксана Геннадіївна);
КОКІЛЬ Софію, ученицю 8 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Рівненської міської ради (керівник ГЕРАСИМЧУК Людмила Василівна);
МАХОБЕЙ Карину, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (керівник ДОРОЩУК Людмила Іванівна);
за напрямом «Новорічний подарунок»:
вихованців гуртка «Знавці лікарських рослин» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ГРИНЕВИЧ Лариса Володимирівна);
ЗУБЧИКА Олександра, КЛЯПЧУКА Назара, вихованців гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник СТАСЮК Сергій Віталійович);
САВЧУК Поліну, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (керівник ЧИКАЛЮК Оксана Олегівна);
СОКОЛ Марію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ПОВЖИК Надія Павлівна);
КЛАДЬКА Дмитра, вихованця гуртка «Народна творчість» Новаківський навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради (керівник КЛАДЬКО Людмила Миколаївна);
СЕРГІЙЧУК АННУ, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник СКІБЧИК Галина Мирославівна);
МЕЛЬНИЧУК Ольгу, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник МЕЛЬНИЧУК Вікторія Володимирівна);
ТКАЧУК Оксану, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ПОВЖИК Надія Павлівна);
СКІБЧИК Антоніну, ученицю 10 класу Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради (керівник ДАВИДОВА Олена Михайлівна);
ЯРОЩУК Дарію, ученицю 2 класу Жаврівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гощанської районної ради (керівник ІЛЬЧУК Неля Анатоліївна);
ФЕДОРУК Анастасію, вихованку гуртка «Умілі руки» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник БІЛЯК Аллу Юліанівну);
МУШИТУ Михайла, вихованця гуртка «Веселка» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ВАСЬКЕВИЧ Світлана Іванівна);
КВЯТКІВСЬКОГО Давида, вихованця гуртка «Оберіг» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник НИКИТЮК Олена Валентинівна);
КОТОВЕЦЬ Дарину, ученицю 5 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник ЗНАМЕНЕЦЬ Світлану Миколаївну);
КОРОСТЕЛЬОВА Кирила, учня 9 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району (керівник УСИК Олег Андрійович);
ТОПОРОВСЬКОГО Ростислава, вихованця гуртка «Квілінг» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник РЯБЧЕВСЬКИЙ Анатолій Григорович);
ОМЕЛЬЧУК Наталію, вихованку гуртка «Народна вишивка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник ТУРОВСЬКА Галина Євгенівна);
ЯКОВЕЦЬКУ Карину, вихованку гуртка «Оригамі» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник РЯСКА Ірина Віталіївна);
РЯСКУ Ярослава, вихованця гуртка «Паперопластика» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (керівник РЯСКА Ірина Віталіївна);
ШАПОВАЛ Ілону, ученицю 9 класу Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник ЯРЕМЧУК Юлія Гнатівна);
КЕДИСЬ Анастасію, ученицю 2 класу філії Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району в с. Липа (керівник ЧУЧМАН Оксана Тарасівна);
САМКОВА Павла, учня 2 класу Костянецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник БОНДАРЕНКО Лариса Василівна);
ЛІННИК Ольгу, ученицю 6 класу комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району (керівник НЕСТЕРУК Світлана Миколаївна);
МАНІКА Дмитра, учня 4 класу, ЗЕМБАЛЬ Діану, ученицю 3 класу Варковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради (керівник МІШАНЧУК Наталія Володимирівна);
СИДОРЧУК Дарину, ученицю 1 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» (керівник БЕЗМЕНСЬКА Ніна Василівна);
колектив вихованців гуртка «Паперовий світ» Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (керівник ЧЕРЕВКО Оксана Андріївна);
УЛІТКО Софію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник МЕЛЬНИКОВИЧ Людмила Іванівна);
МОВЧУН Євгенію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник ПРОНЕВИЧ Євгенія Андріївна);
СИНЯК Ірину, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (керівник СИНЯК Наталія Петрівна);
МЕЛЬНИК Дарину, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);
ЧЕРЕДНИК Олександру, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);
МАЗУРЕЦЬ Надію, вихованку студії декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);
СЕМЕНЮК Марію, вихованку гуртка «Народна творчість» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради (керівник ОТЛИВАНСЬКА Ганна Георгіївна);
КОВАЛЬЧУК Марію, ученицю 9 класу Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Корецької районної ради (керівник КОРОБКА Людмила Анатоліївна);
ТАРГОНСЬКОГО Андрія, учня 4 класу, вихованця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва опорного закладу «Деражненський ліцей» Деражненської селищної ради Костопільського району (керівник РОМАНЮК Наталія Вікторівна);
ІВАШИНЮТУ Максима, учня 2 класу Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник ФЕДАС Людмила Михайлівна);
ПОПРУЖУК Дарину, ученицю 5 класу Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник СТЕПАНЮК Валентина Іванівна);
КОРНІЙЧУК Катерину, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ЗВІЗДЕЦЬКА Наталія Михайлівна);
СОВУ Іванну, вихованку гуртка «Основи флористики та фітодизайну» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ЖАБОРИНСЬКА Вікторія Миколаївна);
ПРОС Діану, вихованку гуртка «Бісероплетіння» комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ДОРОЩУК Зоряна Миколаївна);
КОВАЛЬЧУК Антоніну, вихованку гуртка «В’язання» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник ДОВГАЛЮК Оксана Миколаївна);
БОЙКА Тараса, учня 2 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник ЗАГОРУЙКО Ірина Миколаївна);
ЄВЧИК Маргариту, вихованку гуртка «Клаптикова геометрія» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (керівник МУРЗА Ольга Петрівна);
ОЛІЙНИК Марію, вихованку гуртка «Основи флористики та фітодизайну» опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник ЖАБОРИНСЬКА Вікторія Миколаївна);
РЕШЕТИЛА Дениса, учня 3 класу, вихованця гуртка «Калинове намисто» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району (керівник САВЧУК Оксана Олександрівна);
ЯКОВЕЦЬ Яну, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);
МАТЮК Вікторію, ученицю 3 класу Тинненської загальноосвітньої школи І ступеня Сарненської районної ради (керівник ЦЮЗЬ Людмила Марківна);
ЯКОВЕЦЬ Іванну, ученицю 9 класу Карасинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ТВЕРДА Наталія Володимирівна);
МАКАРИЦЬКУ Тетяну, ученицю 11 класу, вихованку гуртка «Диворученьки» Карпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник МАРТИНЮК Руслана Іванівна);
КОСТИРКО Вікторію, вихованку гуртка «Художня студія» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник ПЕТРОВА Ірина Віталіївна);
колектив вихованців гуртка «Прикрась свій дім» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (керівник КОСТЮК Яна Юріївна);
СУХОРУКОВУ Вікторію, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник АЛІСЕЙСЬКА Людмила Миколаївна);
ТАРАСЮКА Олександра, вихованця гуртка образотворчого мистецтва Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник АНДРУХІВ Зінаїда Гнатівна);
ГОЛУБОВУ Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник АНДРУХІВ Зінаїда Гнатівна);
СТОРОЖУК Наталію, ученицю 7 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради (керівник ГНАТЮК Лілія Богданівна);
ПРОЦЮК Ольгу, ученицю 8 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради (керівник САВЧУК Марія Валеріївна).
3. Відзначити подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:
ОЗЕРСЬКОГО Андрія, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник ОКАЧ Леонід Іванович);
МЕЛЬНИЧУК Аріну, вихованку гуртка «Умілі руки» Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник МЕЛЬНИЧУК Ірина Іванівна);
КАЧУРЕЦЬ Анастасію, ученицю 2 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник БОЯР Ніна Олексіївна);
СОРОКУ Юлію, вихованку гуртка «Фантазія» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (керівник ДОРОЩУК Зоряна Миколаївна);
ІВЧУК Вікторію, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Фантазія» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);
КОРНІЙЧУК Дарину, ученицю 5 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради ;
ШИКАЛА Романа, учня 4 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник ПОПОВИЧ Наталія Петрівна);
СТАСЮК Ольгу, ученицю 10 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради (керівник МОРОЗЮК Лариса Володимирівна).
4. Відзначити подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за пропаганду серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, сприяння розвитку флористичного мистецтва та активну участь у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів:
комунального закладу «Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівської районної ради (директор ЧИКАЛЮК Зінаїда Олександрівна);
комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (директор КАРПОВЕЦЬ Наталія Василівна);
комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (директор БУТЕЄЦЬ Наталія Володимирівна);
комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (директор АВРУКА Валентина Вікторівна);
комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради (директор ПОДМОКА Ольга Петрівна);
Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Демидівського району (директор ГУСАРЕВИЧ Людмила Анатоліївна);
комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (директор КОЛІСНІЧЕНКО Ірина Анатоліївна);
Дубровицького центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації (директор СЕМЕНЮК Микола Ілліч);
комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (керівник БЕЗМЕНСЬКА Наталія Михайлівна);
Здолбунівського районного Центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради (директор БОНДАРЧУК Лариса Олександрівна);
Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (директор БІДЮК Володимир Юрійович);
Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (директор ДІТЛАШОК Зінаїда Антонівна);
Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (директор ОСОСКАЛО Лілія Василівна);
Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради (директор ЗАРІЦЬКА Наталія Євгеніївна);
Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради (директор ЮРЧЕНКО Олена Веніамінівна);
комунального позашкільного навчального закладу Крупецький центр дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (директор ГУМЕНЮК Ксенія Миколаївна);
комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (директор МАРИНИЧ Юлія Михайлівна);
Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (директор ЄВУШКО Ірина Павлівна);
комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (директор ОВЕРЧУК Тетяна Василівна);
комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (директор МУРЗА Лариса Степанівна);
Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (в.о. директора АЛЬОШКО Алла Григорівна);
Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (директор СОСНОВЧИК Тетяна Олександрівна);
Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (директор МАРКЕВИЧ Тетяна Валентинівна);
комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (директор ВОРОБЕЙ Володимир Федорович).
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор Станції юних натуралістів Володимир ВОРОБЕЙ
У К Р А Ї Н А
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Н А К А З
28. 01. 2020 м. Рівне № 03
Про підсумки обласного етапу
Всеукраїнської виставки-конкурсу
«Український сувенір»
Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2019 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 21 січня 2019 року №08, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2019 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».
Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі
НАКАЗУЮ:
1. Інформацію про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», що додається, взяти до уваги.
2. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» ради за високий рівень виконання робіт, поданих на виставку та відправити їх роботи на Всеукраїнську виставку у м. Київ:
САВОНІКА Захара, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Дятел» (керівник ОКАЧ Леонід Іванович);
ПІРЮЛІНА Богдана, вихованця гуртка «Умілі ручки» Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради за роботу «Півники-братики» (КОРОБЧУК Віталій Миколайович);
РОГАШКО Ірину, вихованку гуртка «Паперовий світ» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу «Улюблена тваринка» (керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);
КУРИШКО Артема, вихованця гуртка «Фантазія» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу «Територія натхнення» (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);
ІВЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Фантазія» комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу «Маруся» (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);
ЧИРУКА Олександра, МІКЛУХУ Дениса, вихованців гуртка «Випалювання» Дубровицького Центру позашкільної освіти Дубровицької районної ради за роботу «Літаючий півник» (керівник ШПАК Василь Володимирович);
ПЕШЕХОНОВА Микиту, учня 4 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Морозе, морозе..» (керівник ПЕШЕХОНОВА Надія Петрівна);
СТЕФАНІВА Дениса, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради за роботу «Коник -качалка» (керівник ВОЗНЮК Андрій Сергійович);
ЯРМОЛЬЧУКА Івана, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської ради за роботу «Цуценя» (керівник ЯРОЦЬКИЙ Анатолій Федорович);
ПАХНЮКА Андрія, вихованця гуртка «Судномодельний» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради за роботу «Самокат» (керівник ВОЛЕВАЧ Микита Васильович);
ЛЕОНЧИК Альону, вихованку гуртка «Дизайн одягу» комунального закладу «Сарненський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради за роботу «Господарочка» (керівник КУРАЧИК Людмила Аркадіївна);
ВОЙТКА Тимофія, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, за роботу «Йорданський сувенір» (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);
ГУРСЬКУ Вікторію, ученицю 3-В класу Рівненської загальноосвітньої школи № 8 Рівненської міської ради (керівник СВІНЦІЦЬКА Лариса Архипівна).
3. Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення у роботах:
ЖИГАДЛО Маргариту, вихованку гуртка «Оригамі» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу «Запах літа» (керівник ПРОКОПЧУК Лілія Іванівна);
ШЕКЕЛЬ Маргариту, вихованку гуртка «Народна лялька» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу «Берегиня дому» (керівник СИДОРЧУК Тетяна Аркадіївна);
МЕЛЬНИКА Іллю, ЮРЧИКА Владислава, вихованців гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу «Козаки куліш варили» (керівник СТАСЮК Сергій Віталійович);
ФОМІНА Романа, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу «Зажим для волосся» (керівник СТАСЮК Сергій Віталійович);
КОЗЯРЧУКА Артема, вихованця гуртка «Технічний дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу «Золота криниця» (керівник КРУЧЕК-СОСНОВЧИК Ірина Володимирівна);
ТАЛАЙЧУК Надію, вихованку гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу «Ромашки» (керівник СИРОТЮК Інна Ігорівна);
ПЕТРОВУ Софію, вихованку гуртка «Виготовлення виробів з бісеру» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Гердани» (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);
ВАСИЛЕЦЬ Дарину, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Лялька-мотанка» (керівник СИДОРУК Тетяна Григорівна);
МАЙСТРУК Марію, вихованку гуртка «Кераміка» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Символ року» (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);
ГАРБАР Ірину, вихованку гуртка «Кераміка» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Українська хатинка» (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);
РУДНІКА Ігоря, вихованця гуртка «Рукотворне мистецтво» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Поле фантазій» (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);
ХИЛЬЧУК Анну, вихованку гуртка «Рукотворне мистецтво» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Поле фантазій» (керівник ТОКАРСЬКА Леся Федорівна);
БЕЗУШКО Катерину, вихованку гуртка «Народна творчість» Каноницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради, за роботу «Панно «Жолудь» (керівник ГОРДІЄВИЧ Ніна Федорівна);
ЗЕКТЕР Софію, СТАДНІК Ольгу, РУБАХУ Марину, МЕЛЕЩУК Валерію, вихованок гуртка «Пластилінова фантазія» Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради за роботу «Родина» (керівник ЗЕКТЕР Наталія Юріївна);
САФОНІК Тамару, ученицю 3 класу Лозківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради за роботу «Дідух» (керівник РЕШЕТИЦЬКА Надія Федорівна);
ШУРИБЕРКО Анастасію, ученицю 9 класу Суховільського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради за роботу «Соняшники» (керівник СТУКАЛІНА Ганна Григорівна);
ВОЗНЮКА Ярослава, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Коник» (керівник КОВАЛЕНАС Сергій Васильович);
ДАВІДЧИК Вікторію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Берегиня» (керівник МЕЛЬНИЧУК Вікторія Володимирівна);
КАРПАЧ Марту, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради за роботу «Як козак по сіль ходив» (керівник КАПІТУЛА Наталія Петрівна);
ТЄВЄЛЄВА Миколу, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Пташенята» (керівник ХОМИЧ Віталій Васильович);
СЕРГІЙЧУК Анну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради за роботу «Стилізована хатинка» (керівник СКІБЧИК Галина Мирославівна);
ОШТУК Ірину, ученицю 8 класу Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради за роботу «Криниця» (керівник ДАВИДОВА Олена Михайлівна);
ЛОБЧУК Ольгу, вихованку студії «Оберіг» комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради за роботу «Віз бажань» (керівники ПОДМОКА Ольга Петрівна, ТИВОНЮК Наталія Анатоліївна, ЧЕРНЯК Тетяна Володимирівна);
ПЕТРИК Ірину, вихованку гуртка «Творча майстерня» комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради за роботу «Соняшники» (керівник БЕРЕЖНЮК Надія Іванівна);
МЕЛЬНИЧУКА Артема, учня 7 класу Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради за роботу «Полотняна фантазія» (керівник МЕЛЬНИЧУК Ірина Іванівна);
ПОКОРСЬКОГО Дмитра, учня 8 класу, ГАВКЕР Софію, ученицю 9 класу Томахівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради, за роботу «Україна всміхається квітами» (керівник КОРНІЙЧУК Мирослава Михайлівна);
ВОЙТОВИЧА Дмитра, вихованця гуртка «Бабусина казка» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Дідусевий пістолет» (керівник ДМИТРІЄНКО Олександр Миколайович);
ТАЛАЩУК Христину, вихованку гуртка «Берегиня» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Сестрички» (керівник ЧАБАН Олена Йосипівна);
ПРИСТОПЧУК Софію, ученицю 3 класу Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Сімейна скриня» (керівник ГАРМАТА Алла Володимирівна);
ШАХОВУ Вероніку, вихованку гуртка «Берегиня дому» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Берегиня дому» (керівник ЇХАЛО Віта Юріївна);
КВЯТКІВСЬКОГО Давида, вихованця гуртка «Оберіг» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Сучасна лялька» (керівник НИКИТЮК Олена Валентинівна);
ВОЛОШКЕВИЧ Надію, вихованку гуртка «Веселка» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Бабусин сервіз» (керівник ВАСИЛЕЦЬ Валентина Дмитрівна);
ЧИГИРОВСЬКОГО Дениса, учня 7 класу комунального закладу «Рясницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Чарівна скринька» (керівник УСИК Олег Андрійович);
СУНІЧУКА Давида, вихованця гуртка «Квілінг» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Скринька для маленьких дрібниць» (керівник РЯБЧЕВСЬКИЙ Анатолій Григорович);
БІЛЕЦЬКУ Андріану, вихованку гуртка «Народна вишивка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Серветка «Мережана блакить» (керівник ТУРОВСЬКА Галина Євгеніївна);
ПАВЛЕНКО Анну, вихованку гуртка «В’язання гачком» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Колаж» (керівник КНЯЗЬ Алла Володимирівна);
ВАРАНИЦЬКУ Мирославу, вихованку гуртка «В’язання гачком» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Панно» (керівник КНЯЗЬ Алла Володимирівна);
САЛІЙЧУК Анну, вихованку гуртка «Плетення на рамках» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу « Картина «Калина» (керівник САЛІЙЧУК Марія Володимирівна);
РЄЗНІК Світлану, вихованку гуртка «Плетення на рамках» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Картина «Соняшник» (керівник САЛІЙЧУК Марія Володимирівна);
ЯКОВЕЦЬКУ Аліну, вихованку гуртка «Намистинка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Картина «Лісова пісня» (керівник МАКСИМЮК Жанна Богданівна);
БЕРЕЗЮК Соломію, вихованку гуртка «Намистинка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Гердани» (керівник МАКСИМЮК Жанна Богданівна);
КОХАНЮК Ольгу, вихованку гуртка «Намистинка» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Картина «Віночок» (керівник МАКСИМЮК Жанна Богданівна);
ДАНИЛЮКА Власа, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Сокирка» (керівник САЛІЙЧУК Василь Анатолійович);
ОЛІЙНИКА Артема, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Кухоль» (керівник САЛІЙЧУК Василь Анатолійович);
ГОМЗУ Ганну, КОХАНЮК Ольгу, РЯСКУ Іллю, вихованців гуртка «Оригамі» Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Подорож у казку» (керівник РЯСКА Ірина Віталіївна);
ЦАРУК Анну, ученицю 3 класу, вихованку гуртка «Умілець» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу «Картина «Український прапор у квітах» (керівник ЗАКЛИНСЬКА Оксана Володимирівна);
КЛЕПАЧ Вікторію, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Майстерність» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу «Лялька україночка» (керівник ЯКОНЮК Лариса Ростиславівна);
ГРАБОВЕЦЬКОГО Вадима, учня 8 класу, вихованця гуртка «Майстерність» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу «Панно «Пташина родина» (керівник ЯКОНЮК Лариса Ростиславівна);
ВАЦКО Світлану, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Майстерність» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу «Картина «Польові квіти» (керівник ЯКОНЮК Лариса Ростиславівна);
ПАЩУК Вікторію, ученицю 5 класу, вихованку гуртка «Майстерність» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу «Півник свистунець» (керівник ЯКОНЮК Лариса Ростиславівна);
ШИМЧИШИНУ Вікторію, ученицю 4 класу, вихованку гуртка «Своїми руками» Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради, за роботу «Домовичок Кузя» (керівник НЕВІДОМСЬКА Оксана Дмитрівна);
ХАРЧУКА Юрія, учня 6 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району за роботу «Український колорит» (керівник ХАРЧУК Тамара Іванівна);
СИДОРЧУК Каріну, ученицю 9 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району, за роботу «Калинове диво» (керівник ХАРЧУК Тамара Іванівна);
СИНЮК Єлизавету, ученицю 6 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району, за роботу «Оберіг мого дому» (керівник ДОВЖИК Тетяна Василівна);
ГУК Уляну, ученицю 6 класу комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району, за роботу «Українська флористика» (керівник РОГАШКО Олена Володимирівна);
ЧАЙКОВСЬКУ Дарину, вихованку гуртка художньої вишивки «Чарівна нитка» комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради, за роботу «Мамина молитва – дитячої долі оберіг» (керівник УСАЧ Олена Леонтіївна);
КРАВЧУКА Тараса, учня 8 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради, за роботу «Коник» (керівник ТИМОЩУК Світлана Іванівна);
ЯЦЮКА Дмитра, учня 2 класу Варковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради, за роботу «Вертеп» (керівник ВОВЧИК Юлія Юріївна);
ЛУК’ЯНЧУК Олександру, ученицю 5 класу ВАРКОВИЦЬКОЇ гімназії Дубенської районної ради, за роботу «Зимова казка» (керівник МАЗУРЧИК Марія Миколаївна);
ПЕТРУК Вікторію, ученицю 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Вифлиємська зірка» (керівник ДУТКОВСЬКА-НІКОЛЮК Людмила Василівна) ;
КОЛИНЮКА Дмитра, учня 2 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Сумочка-мишка» (керівник ЧУЧМАЧ Оксана Тарасівна) ;
ПЕТРОВСЬКОГО Юрія, учня 4 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Українська панянка» (керівник ОСТРОВСЬКА Валентина Миколаївна);
ПЕТРОВСЬКУ Іванну, ученицю 3 класу, вихованку гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району, за роботу «Берегиня» (керівник ПОРОВЧУК Лілія Леонідівна);
ВОЙТЮК Вікторію, ученицю 10 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Маруся» (керівник ШНИРУК Вікторія Михайлівна);
КОТА Петра, учня 10 класу Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району, за роботу «Корзинка для смаколиків» (керівник ШНИРУК Вікторія Михайлівна);
ВОЛКОМУРОВУ Дарину, вихованку гуртка «Оберіг» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації, за роботу «Хлопчик на конику» (керівник КРИВОРУЧКО Світлана Мартинівна);
ВОРОБЕЙ Лілію, вихованку гуртка «Сувенір» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації, за роботу «Старовинні мотиви» (керівник КУЗІНА Марія Павлівна);
МОСІЙЧУКА Яна, БАБОГЛО Маргариту, вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації, за роботу «Брязкальце» (керівник ШПАК Василь Володимирович);
ЛОСЬ Вікторію, вихованку гуртка «Аплікація соломою» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації, за роботу «Покровителька полів» (керівник ДУКА Наталія Анатоліївна);
ЖАКУНА Іллю, вихованця гуртка «Аплікація соломою» Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації, за роботу «Ой, у вишневому садочку…» (керівник ДУКА Наталія Анатоліївна);
членів гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради за роботу «Український віночок» (керівник ПРОНЕВИЧ Євгенія Андріївна);
членів гуртка «Народна лялька» комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради за роботу «Українське весілля» (керівник БЕЗМЕНСЬКА Наталія Михайлівна);
КАРПЕНЮК Анну, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Українська традиційна іграшка» (керівник КРАВЧУК Ольга Платонівна);
ПОЖАРСЬКУ Богдану, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Дощечка» (керівник МЕЛЬНИКОВИЧ Людмила Іванівна);
ПОЛЮХОВИЧА МАРКА, вихованця комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Сучасні дизайнерські вироби» (керівник МОРОЗ Любов Петрівна);
ПОЛЮХОВИЧ Анастасію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Україночка» (керівник БАБИЧ Світлана Олександрівна);
МІХЕЄВУ Ксенію, вихованку комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної радиза роботу «Ангели» (керівник БАБИЧ Світлана Олександрівна);
КОРНІЙЧУКА Сергія, учня 5 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Копія стародавньої іграшки» (керівник ДЕМЧУК Микола Віталійович);
БЛИЩИК Надію, ученицю 1 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія» Зарічненської районної ради за роботу «Підкова» (керівник БЕЗМЕНСЬКА Ніна Василівна);
КАСАТКІНУ Діану, ученицю 6 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Символи України» (керівник САПРИКІНА Ольга Василівна);
ВОЙТОВИЧА Олега, учня 11 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Домовий і домовушка» (керівник ВОЙТОВИЧ Тетяна Станіславівна);
КОВТУНОВИЧ Яну, ученицю 4 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради за роботу «Вільна і незалежна» (керівник КОВТУНОВИЧ Діна Данилівна);
ПАВЛОВУ Вікторію, вихованку гуртка «Вишивка сторічками» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу «Подих літа» (керівник НАЧЕВА Наталія Анатоліївна);
СИНЯК Вероніку, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу «Український соловейко» (керівник СИНЯК Наталія Петрівна);
СЕМЕНЮК Вікторію, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу «Оберіг родини» (керівник МИРОНЕЦЬ Юлія Олександрівна);
КАЛЬНИЦЬКУ Марію, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради, за роботу «Зая моя» (керівник МИСЛІНЧУК Неля Сергіївна );
МИХАЛЬЧУК Єлизавету, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Український куманець» (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);
ТКАЧ Аліну, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Українські свята» (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);
ПИЛИПЧУК Катерину, САВПЕНЧУК Ярославу, вихованок студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Новорічне місто»(керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);
ГЛУХУ Ілону, вихованку студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Дивна тваринка»(керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);
ТИМОЩУКА Ігоря, вихованця студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Українські сувеніри» (керівник ЧУБАЄВСЬКА Валентина Володимирівна);
СИДОРЧУК Анастасію, вихованку студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Берегиня» (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);
БАСЮК Вікторію, вихованку студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «А ми в осінніх гріємось вітрах» (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);
КАЛЕНДАР Мар’яну, вихованку студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Баранці» (керівник МЕНЬКО Ірина Володимирівна);
БЕСПАЛЮКА Дениса, вихованця студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Лісовий дух» (керівник ЛЕВЧУК Андрій Олегович);
МАЗУРЕЦЬ Надію, вихованку студію дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Берегиня» (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);
МОСЕЙЧУК Тетяну, вихованку студію дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Ти напій мене, зоряний краю, світлим трунком із росяних трав» (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);
ДУДІЧ Анастасію, вихованку студію дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради за роботу «Яке велике щастя материнство! В ній тайна, найбільша із чудес» (керівник МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна);
УКРАЇНЕЦЬ Анастасію, вихованку гуртка «Набивання килимковою голкою» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Рідна земля-великий дарунок долі!» (керівник ДУДИНСЬКА Лідія Іванівна);
ПРОКОПЧУК Ульяну, вихованку гуртка «Плетіння бісером» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Яблучний спас» (керівник ДОБРОВОЛЬСЬКА Лариса Василівна);
ХОМИЦЬКУ Марію, вихованку гуртка «Художня вишивка» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Щасливої долі…» (керівник ОСОСКАЛО Лідія Василівна);
ОСОСКАЛО Іванну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Заспівали соловейки у моїм серденьку…» (керівник ОСОСКАЛО Лідія Василівна);
КОЛОДЮК Вікторію, вихованку гуртка «Народна творчість» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Україночка» (керівник ОТЛИВАНСЬКА Ганна Георгіївна);
БОНДАР Ярославу, вихованку гуртка «Штучні квіти» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу«Щурик із секретом» (керівник СОЛОНЕНКО Наталія Анатоліївна);
ЮШИНУ Вікторію, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Я сплю, мені сниться…» (керівник КАРПІНСЬКА Інна Володимирівна);
КУЦМУС Анну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Корецького районного будинку школярів Корецької районної ради за роботу «Домовичок Кузя» (керівник КОРОБКА Людмила Анатоліївна);
НАУМІК Мілену, вихованку гуртка «Декоративне ліплення» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Вірний друг» (керівник СНІТКО Максим Валерійович);
ЛУКОМСЬКУ Тетяну, вихованку гуртка «Паєткоплетіння» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Ніжний подих для рідної матусі» (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);
РЯБКОВА Арсенія, вихованця гуртка «Сувенірний калейдоскоп» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Синичка-клопітничка» (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);
ДЕЙНЕКУ Вікторію, вихованку гуртка «Сувенірний калейдоскоп» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Миша-запасниця» (керівник РЯБКОВА Наталія Михайлівна);
МЕЛЬНИЧУК Анастасію, вихованку гуртка «Художнє набивання» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Український рай» (керівник КАЛІШ Людмила Вікторівна);
ОЛІЙНИК Вікторію, вихованку гуртка «Гаптування шовковими стрічками» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Маки» (керівник БАБАК Віта Миколаївна);
МЕЛЬНИК Ангеліну, вихованку гуртка «Інтер’єрна іграшка» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Панночка» (керівник БАБАК Віта Миколаївна);
СИДОРЧУК Валерію, вихованку майстерні з виготовлення виробів з бісеру Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Лебедина пісня» (керівник ГАЛУШКО Руслана Віталіївна);
ГАВРИЛЮК Діану, вихованку майстерні з виготовлення виробів з бісеру Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Вишиванка для сестрички» (керівник ГАЛУШКО Руслана Віталіївна);
КУШНІРОВУ Катерину, вихованку майстерні з виготовлення виробів з бісеру Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Віночок щастя» (керівник ГАЛУШКО Руслана Віталіївна);
ВАЛЮХ Софію, вихованку гуртка «Арт-майстерня образотворчого мистецтва» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Добрий ранок, Україно» (керівник ЛИС Оксана Анатоліївна);
ЛЮЛЬКУ Анастасію, ученицю 6 класу Борщівської гімназії Костопільської районної ради, за роботу «Панно «Наша Рівненщина» (керівник ФІЛІПОВА Марія Адамівна);
ДАЦИШИНУ Анастасію, вихованку творчої студії «Майстерня квітів» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради за роботу «Дух Різдва» (керівник КІРНОЗ Зоряна Андріївна);
ПЕТРУК Анастасію, вихованку гуртка «Художній дизайн» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради за роботу «Олень» (керівник ЗЕЛІНСЬКА Марія Ростиславівна);
КОВАЛІЦЬКОГО Луку, вихованця гуртка «Сувенір» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради за роботу «Набір ялинкових іграшок» (керівник ЧАРКО Тетяна Святославівна);
СТАВІНЧУК Вікторію, вихованку гуртка «Набивання голкою» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області за роботу «Літо» (керівник ЛАЩУК Світлана Федорівна);
ШУМЕЙКО Ольгу, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області за роботу «Кольє Снігової королеви» (керівник ЗАРІЦЬКА Наталія Євгенівна);
САБАДАШКУ Максима, вихованця гуртка «Сувенір» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області за роботу «Цукерниця» (керівник ЛІЩУК Оксана Север’янівна);
КОВШИКОВУ Аліну, вихованку гуртка «Художня вишивка» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради за роботу «Сукня для красуні» (керівник КИЧАЛЮК Валентина Леонідівна);
МАЛЕВАНЧУК Людмилу Іванівну, вихованку гуртка «Прикладні мистецтва» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради за роботу «Півник» (керівник МАЛЕВАНЧУК Людмила Іванівна);
вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради за роботу «Українська парочка – Максим і Одарочка» (керівник МАРЧУК Тетяна Мілентіївна);
ПРОКАЗЮК Оксану, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Умілі ручки» філії «Башарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради Радивилівського району за роботу «Квітковий мотив» (керівник КІВЕЛЬОВА Валентина Дмитрівна);
ПРИХОДНЯК Анну, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради, за роботу «Зажурена Маруся» (керівник МЕЛЬНИЧУК Олена Ростиславівна);
ПРОКАЗЮК Оксану, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Умілі руки» філії «Башарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради, за роботу «Квітковий мотив» (керівник КІВЕЛЬОВА Валентина Дмитрівна);
МАНДИНУ Вікторію, ученицю 9 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району за роботу «А у нас на Україні» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
МАНДЗЮК Сузанну, ученицю 9 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району за роботу «Польові квіти» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
МАТЮШОК Ірину, ученицю 7 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району за роботу «Є вареники у хаті – в Україні все гаразд» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
МАЗУРКЕВИЧ Соломію, ученицю 7 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району за роботу «Привіт з України» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
ШУГАЙЛО Надію, ученицю 9 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району за роботу «Все у моєму вінку про життя…» (керівник ПРОКОПЧУК Неля Федорівна);
СПАС Катерину, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Крупецький центр дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району (керівник СПАС Олеся Василівна);
КОТИК Анну, ученицю 8 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія» Радивилівської міської ради, за роботу «Ой, у лузі калина стояла» (керівник ЖМУК Ірина Дмитрівна);
КОТИК Ольгу, вихованку гуртка «Креативне рукоділля» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Лялька Оленка» (керівник КРИВДА Тетяна Федорівна);
БУНЬКА Іларіона, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Кухонний набір» (керівник ДЕНИСЮК Олександр Петрович);
СЬОМІНА Тимура, вихованця гуртка «Ракетномодельний» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Іграшка БТР» (керівник ВОЛЕВАЧ Сергій Миколайович);
ОСТАПЧУКА Андрія, вихованця гуртка «Автомодельний» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Коник» (керівник ВОЛЕВАЧ Микола Васильович);
КРУПИЧ Оксану, вихованку гуртка «Вишиванка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Лялька Катерина» (керівник ПЕТРУЛЯ Дарія Романівна);
КОЗАЧЕНКО Надію, вихованку гуртка «Людина і довкілля» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Песик» (керівник НАУМОВИЧ Оксана Юріївна);
БОГДАНЦЯ Назара, вихованця гуртка «Театральні замальовки» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Дерев’яна шкатулка» (керівник ВОЛЕВИЧ Альона Сергіївна);
СУБОТУ Анастасію, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Ваза для кави» (керівник БОГДАНЕЦЬ Варвара Михайлівна);
МАНГЛІЄВУ Ольгу, вихованку гуртка «Чарівна соломка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Польові квіти» (керівник НЕСЕНЧУК Наталія Іванівна);
ТАРГОНСЬКУ Марію, вихованку гуртка «Фомпластика» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Лялька-сувенір» (керівник ХОЛЯВА Юлія Анатоліївна);
БОГДАНЕЦЬ Марину, ученицю 8 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу школа І-ІІІ ступенів – ліцей Рокитнівської районної ради, за роботу «Поліські узори» (керівник МАРИНИЧ Марія Михайлівна);
КАРИМОВУ Олександру, вихованку гуртка «Художня вишивка» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу «Рушник святковий» (керівник КОРСЮК Олена Костянтинівна);
ГЕНЦ Катерину, вихованку гуртка «Паперокручення» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу «Заквітчана підкова» (керівник ЧЕПУР Юлія Олегівна);
ОРЕШКО Діану, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу «Панна» (КОНДРАЧУК Людмила Веніамінівна);
ЖЕКУ Юлію, ученицю 10 класу Великоолексинського ліцею Шпанівської сільської ради Рівненського району, за роботу «Український віночок» (керівник ЛИНЬ Оксана Петрівна);
КОСИНСЬКОГО Тимофія, учня 2 класу Голишівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рівненської районної ради за роботу «Верникрил» (керівник КОСИНСЬКИЙ Олександр Віталійович);
АГАЛАКОВУ Світлану, вихованку гуртка «Паперове мистецтво» Городищенського ліцею Рівненської районної ради, за роботу «Сувенір» (керівник ГЛОДЗЬ Альона Анатоліївна);
ЯРМОЛЬЧУКА Івана, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу «Цуценя» (керівник ЯРОЦЬКИЙ Анатолій Федорович);
ОКУЛІЧ Анну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, за роботу «Картина «Василь і Одарочка» (керівник ТИМАНОВСЬКА Алла Михайлівна);
МЕЛЕЩУК Аліну, ученицю 8 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради, за роботу «Новорічна іграшка» (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);
ВЕЛИЧКО Анну, ученицю 9 класу, вихованку гуртка «Народні ремесла України» Великоомелянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради, за роботу «Новорічна куля» (керівник МАЦАВА Людмила Миколаївна);
КУХРОВСЬКА Надію, вихованку гуртка «Захоплююче лозоплетіння» комунального позашкільного навчального закладу Олександрійської сільської ради Рівненського району, за сувенір – ключницю «Сова» (керівник КЛЕБАН Лариса Андріївна);
КЛИМЕЦЬ Софію, вихованку гуртка «Креатив із кави і текстилю» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Файна пара» (керівник ГЕНЬКО Галина Василівна);
КОВАЛЬЧУК Ольгу, вихованку гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Рідні квіти» (керівник МОЙСЕЄЦЬ Катерина Валентинівна);
МАРТИНЮК Вікторію,вихованку гуртка «Шкіряні фантазії» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Маки – пелюстки радості й печалі» (керівник КОМАР Галина Іванівна);
ПОЛТАРІНУ Ольгу, вихованку гуртка «Вишивка бісером» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Корівка» (керівник РАДЬКО Людмила Тимофіївна); РАДЬКО Людмила Тимофіївна);
ТИЩЕНКО Маргариту, вихованку гуртка «Дослідники-краєзнавці» комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Український сувенір» (керівник ВОЛОШИНА Анастасія Андріївна);
СОРОКУ Вадима, учня 8 класу, вихованця гуртка «Майстер» Тутовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ Сарненської районної ради за роботу «Скринька» (керівник САВЧИК Іван Дмитрович);
МІРКО Мар’яну, ученицю 8 класу Білятицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу «Бандура» (керівник ТИМОШИЦЬКА Неля Григорівна);
ГУБЕНЮ Юлію, вихованку гуртка «Умілі руки» Чемерянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради за роботу «З Україною в серці» (керівник ЖУЧЕНЯ Інна Миколаївна);
БОРИШКЕВИЧ Дарину, вихованку гуртка «Чарівний клубок» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Український пейзаж» (керівник МУРЗА Людмила Степанівна);
ХАРУК Василісу, ученицю 2 класу Сарненської спеціалізованої школи розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Сарненської районної ради, за роботу «Бешкетниця дому» (керівник КОВРИЖКО Ярослава Миколаївна);
колектив учнів 6 класу Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Бабулька-зозулька» (керівник КРАТ Ольга Едуардівна);
СИМОНЕНКО Анастасію, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району, за роботу «Йорданський сувенір» (керівник ВОЙТКО Тетяна Володимирівна);
БАЧИНСЬКУ Злату, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу «Мишка» (керівник АЛІСЕЙКА Людмила Миколаївна);
РОМАНЮК Христину, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу «Подушка «Троянди» (керівник АЛІСЕЙКА Людмила Миколаївна);
ПЕТРУСЬ Наталію, вихованку гуртка «Паперокручення» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу «Дзвіночок» (керівник БРЕЧКО Тетяна Володимирівна);
ГОРДУ Ірину, НОВАКА Давида, вихованців гуртка «Художня вишивка» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, за роботу «Серветка» (керівник НЕСТЕРУК Світлана Миколаївна);
АНЦИБОРА Анатолія, вихованця гуртка «Дизайн одягу» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Бабуся-Ягуся» (керівник БІЛАН Олена Михайлівна);
НОВАК Валерію, вихованку гуртка художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Друзі» (керівник САЧУК Алла Костянтинівна);
РЯБЧИНУ Анну, вихованку гуртка художньо-технічної творчості «Іграшка-сувенір» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Різдвяна зірка» (керівник САЧУК Алла Костянтинівна);
МАЛЬЦЕВУ Єву, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Мотанка» (керівник ЗАЙКО Марина Юріївна);
ЮРКЕВИЧ Наталію, вихованку гуртка «Магія бісеру» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Новорічний браслет» (керівник МАРКЕВИЧ Тетяна Валентинівна);
КАЛЮШ Оксану, вихованку гуртка «Об’ємна тканепластика» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради, за роботу «Млин» (керівник ДОРОЩУК Людмила Іванівна);
ЗАЯЦЬ Марію, ученицю 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради, за роботу «Зайка Аліса» (керівник КОТИК Лариса Павлівна);
КРУГЛІКОВСЬКУ Марію, ученицю 6 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради, за роботу іграшка «Лялька-мотанка» (керівник ОДНОРОГ Ольга Василівна);
ГОРДІЄВИЧ Мирославу, ученицю 3 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради, за роботу «іграшка «Годинник «Рибка» (керівник ОДНОРОГ Ольга Василівна);
АРТЕМОНЮК Тетяну, БЕКАЛО Катерину, КРИВУН Олександру, ДІДИК Катерину, учениць 7 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради, за роботу іграшка «Півні» (керівник ЗАЙЦЕВА Ірина Валеріївна);
ГАВРИЛЮК Анастасію, ученицю 8 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради, за роботу «Дари української землі» (керівник САВЧУК Марія Валеріївна);
колектив вихованців гуртка «Юні квітникарі» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної за роботу «Етноподарунки» (керівник ВЛАСЮК Лариса Миколаївна)
3. Відзначити подякою за участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»:
МАНЗИКА Олексія, учня 2 класу Суховільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради, за роботу «Трав’янка» (керівник МУЗИКА Світлана Петрівна);
КВЯТКІВСЬКОГО Давида, вихованця гуртка «Оберіг» Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Гощанського району, за роботу «Українська сімейка» (керівник НИКИТЮК Олена Валентинівна);
СЕНЮК Василину, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва комунального позашкільного навчального закладу «Крупецький центр дитячої та юнацької творчості «Креатив» Крупецької сільської ради Радивилівського району, за роботу «Родинний оберіг» (керівник КОШЕЛЬНИК Ліна Вікторівна);
ГАЛУШКО Зорю, члена шкільного лісництва Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Слесівської селищної ради Сарненського району, за роботу «Підкова щастя» (керівник ГАЛУШКО Олеся Григорівна);
ОСТАПІВ Ірину, ученицю 5 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Сарненської районної ради, за роботу «Будинок мрій» (керівник ЖУКОВЕЦЬ Ірина Юріївна).
4. Відзначити подякою педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів за активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу творення народного мистецтва, творчій самореалізації, всебічному розвитку талановитої учнівської молоді та готовності її до участі в соціокультурному житті поліетнічного світу:
комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (директор ЧИКАЛЮК Зінаїда Олександрівна);
комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (директор КАРПОВЕЦЬ Наталія Василівна);
комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (директор БУТЕЄЦЬ Наталія Володимирівна);
комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Володимирецької районної ради (директор АВРУКА Валентина Вікторівна);
комунального закладу «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» Гощанської районної ради (директор ПОДМОКА Ольга Петрівна);
Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради (директор ГУСАРЕВИЧ Людмила Анатоліївна);
комунального закладу «Районний будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (директор КОЛІСНІЧЕНКО Ірина Анатоліївна);
Центру позашкільної освіти управління освіти молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації (директор СЕМЕНЮК Микола Ілліч);
Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (директор БОНДАРЧУК Лариса Олександрівна);
комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради (директор БЕЗМЕНСЬКА Наталія Михайлівна);
Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівської районної ради (директор БІДЮК Володимир Юрійович);
Корецького районного Будинку школярів Корецької районної ради (директор ОСОСКАЛО Лілія Василівна);
Костопільського Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (директор ДІТЛАШОК Зінаїда Антонівна);
Млинівського Будинку творчості школярів Млинівської селищної ради Рівненської області (директор ЗАРІЦЬКА Наталія Євгеніївна);
Острозького районного Будинку школяра Острозької районної ради (директор ДЬЯКОВ Андрій Ростиславович);
Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради Радивилівського району (директор СОВА Світлана Богданівна);
комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради (директор МАРИНИЧ Юлія Михайлівна);
Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (директор ЄВУШКО Ірина Павлівна);
комунального закладу «Сарненський районний будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (директор ОВЕРЧУК Тетяна Василівна);
комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (директор МУРЗА Лариса Степанівна);
Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (в.о. директора АЛЬОШКО Алла Григорівна);
Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (директор МАРКЕВИЧ Тетяна Валентинівна);
комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради (керівник КРИЖ Ольга Василівна);
Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (директор СОСНОВЧИК Тетяна Олександрівна).
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор Станції юних натуралістів Володимир ВОРОБЕЙ
Н А К А З
28.11.2019 Рівне № 92
Про підсумки проведення обласної виставки-конкурсу з оригамі «Паперовий світ»
На виконання наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2019 року № 416 «Про проведення обласної виставки-конкурсу з оригамі «Паперовий світ»» 28 листопада 2019 року проведено обласну виставку-конкурс з оригамі «Паперовий світ».
У відповідності до результатів роботи журі
НАКАЗУЮ:
1. Нагородити дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради призерів особистої першості обласної виставки-конкурсу з оригамі «Паперовий світ» за відповідно зайняті перші, другі і треті місця у номінаціях:
«Класичне оригамі»:
Ярмольчук Марію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за роботу «Король Лев» (І місце);
Синюк Ольгу, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Фестиваль повітряних куль» (ІІ місце);
Радчук Олександру, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Маска» (ІІІ місце);
Бардакову Аліну, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради, за роботу «Казкові квіти» (ІІІ місце);
Геращенко Лілію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Жук носоріг» (ІІІ місце);
«Роботи за розробками сучасних майстрів світу»:
Семенчук Вікторію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Іриси» (І місце);
Сокотун Олександру, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Зачарований світ моря» (ІІ місце);
Довгоруку Вероніку та Овдійчук Діану, вихованок творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за роботу «Кусудама» (ІІІ місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Паперопластика» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Мрійливий ліхтарик» (ІІІ місце);
«Авторські розробки»:
Линник Владиславу, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Ранок» (І місце);
Семенчук Вікторію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Рунункулюси» (I місце);
Серка Іллю, учня 4 класу Золотинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубровицького району, за роботу «Равлик» (I місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за роботу «Тиранозавр» (ІІ місце);
Назаренка Дениса, вихованця творчого об’єднання «Народна творчість» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівського району, за роботу «Лис на місяці» (ІІ місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Студія дизайну» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Мишка-тайничок» (ІІ місце);
Вознюк Анну, вихованку Гощанського районного Центру дітей, юнацтва та молоді, за роботу «Казковий будинок» (ІІІ місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Плава Лагуна» (ІІІ місце);
«Різноманітні сувеніри»:
Гапонюк Софію, ученицю 9 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненського району, за роботу «Мудра сова» (І місце);
Шевчук Юлію, вихованку творчого об’єднання «Паперопластика» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Ніжність» (І місце);
Полюхович Поліну, вихованку творчого об’єднання «Сувенір» Дубровицького центру позашкільної освіти, за роботу «Для найдорожчої» (ІІ місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за роботу «Автобот» (ІІ місце);
Куцу Діану, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Жар-птиця» (ІІІ місце);
Жигалюк Олександру, ученицю 5 класу Варковицької гімназії Дубенської районної ради, за роботу «Зимова казка» (ІІІ місце);
Мордас Маргариту, вихованку творчого об’єднання «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Мишка-сувенір» (ІІІ місце);
«Модульне оригамі»:
колектив вихованців творчого об’єднання «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Пухнасті бешкетники» (І місце);
Йолтуховську Олександру, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Дюймовочка» (ІІ місце);
Стричак Христину, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради, за роботу «Кобра» (ІІІ місце);
Бондарець Юлію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Цукерниця «Квітуче серце» (ІІІ місце);
Ліщук Катерину, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Млинівського будинку творчості школярів, за роботу «Веселі бджілки» (ІІІ місце);
Куцу Діану, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Східна красуня» (ІІІ місце);
Степанович Артема, вихованця творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за роботу «Людина-павук» (ІІІ місце);
Совик Соломію, вихованку творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Мізоцького будинку школярів та молоді Здолбунівського району, за роботу «Ваза для квітів» (ІІІ місце);
Кондратюк Марію, ученицю 9 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради, за роботу «Квіти для матусі» (ІІІ місце);
«Кусудама»:
Стасюка Тараса, вихованця творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу «Фрактал» (І місце);
Червоняк Валерію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Літо» (ІІ місце);
Ярмольчук Марію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за роботу «Кусудама «Зоряне небо» (ІІ місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Ніжність» (ІІ місце);
Коркунця Захара, вихованця творчого об’єднання «Оригамі» Корецького районного будинку школярів, за роботу «Антистрес» (ІІІ місце);
Коханюк Ольгу, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Демидівського Будинку творчості школярів, за роботу «Лілія» (ІІІ місце);
Новак Анну, вихованку творчого об’єднання «Паперопластика» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Багатогранник» (ІІІ місце);
Сабадашку Максима, вихованця творчого об’єднання «Дизайн одягу» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради, за роботу «Морська зірка» (ІІІ місце);
Гамзу Анну та Жученю Милану, вихованок творчого об’єднання «Флористика та живопис» Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, за роботу «Розцвіли троянди на електрі» (ІІІ місце);
«Квілінг»:
Буштин Анну, вихованку творчого об’єднання «Паперопластика» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Весняний подих» (І місце);
Степчук Віталіну та Жук Ірину, вихованок творчого об’єднання «Квілінг» Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за роботу «Орхідея» (І місце);
Примак Меланію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Подарунок мамі» (ІІ місце);
Сусяка Олега, вихованця творчого об’єднання «Оригамі» Дубенської міської станції юних техніків, за роботу «Вільна Україна» (ІІ місце);
Захарчук Вікторію та Костюкевича Назара, учнів Іваннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району, за роботу «Польові квіти» (ІІ місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Павич» (ІІ місце);
Хомич Анну, ученицю 6 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненського району, за роботу «Квіткове мереживо» (ІІ місце);
Костюк Ольгу, вихованку творчого об’єднання «Мистецтво квілінгу» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради, за роботу «Польові квіти» (ІІІ місце);
Жигадло Маргариту, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Соснівський Центр дитячої та юнацької творчості» Березнівського районної ради, за роботу «Квітучий зорепад» (ІІІ місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Паперопластика» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Космошарики» (ІІІ місце);
«Паперопластика»:
Скульбіду Дарину, вихованку творчого об’єднання «Паперопластика» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Годівниця» (І місце);
Куцу Діану, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, за роботу «Композиція з бузком» (І місце);
Петрук Анастасію, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Млинівського будинку творчості школярів Млинівської селищної ради, за роботу «Ніжність» (ІІ місце);
Наулік Іванну, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за роботу «Осінній натюрморт» (ІІ місце);
колектив вихованців творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Далека мандрівка» (ІІ місце);
Сергійчук Ольгу, вихованку творчого об’єднання «Геометричне моделювання» Комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради, за роботу «Вазочка «Млин» (ІІI місце);
Гомон Анжеліку, вихованку творчого об’єднання «Оригамі» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Панно «Жовті квіти» (ІІІ місце);
Кедись Вероніку, ученицю 5 класу Староносовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району, за роботу «Пенал» (ІІІ місце).
2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи закладу Наталію ДАНЕВИЧ.
Директор РОЦНТТУМ Володимир ЮЖАКОВ
Звіт
Про використання фактичних коштів згідно кошторису по
Мізоцькому будинку школярів та молоді за 2019 рік
№
з/п Найменування товарів та послуг Кількість Заг. сума, грн..
КЕКВ 2210 « Предмети матеріали , обладнання та інвентар»
1 Матеріали для поточного ремонту - 5847,00 грн.
2 Меблі - Шт..52 - 40326,00 грн.
3 Матеріали для гурткової роботи - 5988,00 грн.
4 Закупівля електроінструменту - 2915,00 грн.
всього по КЕКВ 2210 - 55076,00 грн.
КЕКВ 2240 « Оплата послуг (крім комунальних)»
1 Оплата Телекомунікаційних послуг та Інтернету - 2923,70 грн.
2 Вимір опору ізоляції - 1527,24 грн.
3 Поповнення програми АйФІН звіт - 630,00 грн.
Всього по КЕКВ 2240 - 5080,94 грн
КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних регіональних програм»
1 Навчання по«Правилах технічної експлуатації теплових установок і мереж»- 364,30 грн.
2 Навчання відповідальних осіб з питань пожежної безпеки - 423,00 грн.
3 Навчання у сфері цивільного захисту - 581,00 грн.
Всього по КЕКВ 2282 - 1368,30 грн.
КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження»
1 Видатки на відрядження - 180,00 грн.
Всього по КЕКВ 2250 - 180,00 грн.
КЕКВ 2800 « Пеня»
1 Пеня - 5,17 грн.
Всього по КЕКВ 2800 - 5,17 грн.
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення»
1 Постачання води - 80,00 грн.
Всього КЕКВ 2272 - 80,00 грн.
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії»
1 Оплата електроенергії - 47505,37 грн.
Всього по КЕКВ 2273 - 47505,37 грн.
КЕКВ 2111 «Заробітна плата»
1 Заробітна плата - 721412,22 грн.
Всього по КЕКВ 2111 - 721412,22 грн.
КЕКВ 2120 « Нарахування на заробітну плату»
1 Нарахування на заробітну плату - 161453,98 грн.
Всього по КЕКВ 2120 - 161453,98 грн.
Визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
31.01.2019 / Новини, Новини освіти
Підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Переможці конкурсу отримали дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення у роботах:
– Владислава Дудяка, учня 9 класу, вихованця гуртка «Декоративно- прикладного мистецтва» Дерманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», за роботу «Дружна сім’я» (керівник Володимир Дудяк);
– Юрія Дудяка, учня 5 класу, вихованця гуртка «Декоративно – прикладного мистецтва» Дерманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», за роботу «Жук-олень» (керівник Володимир Дудяк);
– Вікторію Довбенко, ученицю 4 класу, вихованку гуртка «Декоративно- прикладного мистецтва» Дерманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», за роботу «Рукавичка» (керівник Володимир Дудяк);
– Дениса Назаренка, вихованця гуртка «Аплікація з соломи» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Різдвяний диво-янгол» (керівник Наталія Начева);
– Вероніку Синяк, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Зимовий ранок» (керівник Наталія Синяк);
– Вікторію Веремейчик, вихованку гуртка «Квілінг» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Веселковий півник» (керівник Наталія Синяк);
– Марію Кальницьку, вихованку гуртка «Художня вишивка» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Зимовий ранок» (керівник Неля Мислінчук);
– Тетяну Мосейчук, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «У кожного свій ангел є на небі» (керівник Катерина Малярчук);
– Матвія Нестерчука, вихованця студії «Натхнення» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Декоративне ручне люстерко» (керівник Андрій Левчук);
– Романа Жупанюка, вихованця гуртка початкового технічного моделювання Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Коник чорний, наче ніч» (керівник Катерина Малярчук);
– Надію Мазурець, вихованку студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Чарівна свинка надії» (керівник Катерина Малярчук);
– Світлану Доєнко, вихованку студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Ходить коник по лужку» (керівник Ірина Менько);
– Діану Дмитруху, вихованку студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Скарбничка» (керівник Ірина Менько).
Відзначено подякою педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів району за активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу творення народного мистецтва, творчій самореалізації, всебічному розвитку талановитої учнівської молоді та готовності її до участі в соціокультурному житті поліетнічного світу:
– Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва (директор Лариса Бондарчук);
– Мізоцький будинок школярів та молоді (директор Володимир Бідюк).
Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.